Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 43 Київ - Івано-Франківськ, Прикарпатье

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 174.28 грн. на поїзд 43 Київ - Івано-Франківськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Івано-Франківськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 43 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Івано-Франківськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Івано-Франківськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 43 поїзда Київ - Івано-Франківськ, Прикарпатье

Поїзд Київ - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ в 19:06, та прибуває на станцію Івано-Франківськ в 02:49. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 43 хвилини.
43 поїзд в дорозі робить 12 зупинок, загальний час зупинок 42 хвилини.

Графік руху Київ - Івано-Франківськ

Поїзд 43 Київ - Івано-Франківськ курсує: по чётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:06 4 ч 13 мин
Шепетовка 23:19 2 мин 23:21 20 мин
Славута-1 23:41 2 мин 23:43 13 мин
Кривин 23:56 2 мин 23:58 1 ч 39 мин
Броды 01:37 2 мин 01:39 1 ч 10 мин
Львов-пасс. 02:49 22 мин 03:11 1 ч 7 мин
Ходоров 04:18 2 мин 04:20 36 мин
Бурштын 04:56 2 мин 04:58 45 мин
Ивано-франковск 05:43

Скільки коштують квитки на 43 поїзд Київ - Івано-Франківськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Івано-Франківськ можна за ціною від 174 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
43 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
539.64 грн
max:
684.93 грн
min:
496.28 грн
max:
627.04 грн
min:
532.75 грн
max:
627.04 грн
min:
539.39 грн
max:
673.59 грн
min:
582.72 грн
max:
730.34 грн
min:
539.39 грн
max:
684.93 грн
min:
582.99 грн
max:
742.83 грн
Купе
min:
263.65 грн
max:
319.84 грн
min:
246.88 грн
max:
297.44 грн
min:
246.8 грн
max:
297.44 грн
min:
263.55 грн
max:
319.84 грн
min:
280.31 грн
max:
337.4 грн
min:
263.55 грн
max:
319.84 грн
min:
280.31 грн
max:
342.2 грн
Плацкарт
min:
183.03 грн
max:
212.19 грн
min:
174.33 грн
max:
200.57 грн
min:
174.28 грн
max:
200.57 грн
min:
182.98 грн
max:
212.19 грн
min:
191.68 грн
max:
221.31 грн
min:
182.98 грн
max:
212.19 грн
min:
191.68 грн
max:
223.81 грн

Відстань Київ - Івано-Франківськ

Відстань між станцією Київ і станцією Івано-Франківськ складає 618 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 263 : Киев - Ивано-Франковск

Поїзд 749 : Киев - Ивано-Франковск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:07 5 ч 50 мин
Львов-пасс. 19:57 20 мин 20:17 1 ч 59 мин
Ивано-франковск 22:16

Дополнительная информация

      Поезд 43 Киев-Ивано-Франковск принадлежит Львовской железной дороге. Хоть поезд Прикарпатье и считается фирменным, соответствующей окраски у него нет, фирменность подчёркивается занавесками с принтами, а также принтами на стаканах в обычных подстаканниках.
{{$root.errorText}}