Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 45 Ужгород - Лисичанськ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 262.85 грн. на поїзд 45 Ужгород - Лисичанськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ужгород до станції Лисичанськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 45 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Лисичанськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ужгород - Лисичанськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 45 поїзда Ужгород - Лисичанськ

Поїзд Ужгород - Лисичанськ відправляється зі станції Ужгород в 12:31, та прибуває на станцію Лисичанськ в 22:07. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 36 хвилин.
45 поїзд в дорозі робить 45 зупинок, загальний час зупинок 4 години 55 хвилин.

Графік руху Ужгород - Лисичанськ

Поїзд 45 Ужгород - Лисичанськ курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ужгород 21:00 50 мин
Батево 21:50 4 мин 21:54 40 мин
Мукачево 22:34 5 мин 22:39 16 мин
Карпаты 22:55 1 мин 22:56 9 мин
Свалява 23:05 3 мин 23:08 31 мин
Воловец 23:39 10 мин 23:49 32 мин
Лавочне 00:21 10 мин 00:31 13 мин
Славско 00:44 3 мин 00:47 58 мин
Стрый 01:45 16 мин 02:01 1 ч 2 мин
Львов-пасс. 03:03 20 мин 03:23 1 ч 2 мин
Броды 04:25 2 мин 04:27 9 мин
Радивилов 04:36 2 мин 04:38 34 мин
Дубно 05:12 2 мин 05:14 53 мин
Острог 06:07 2 мин 06:09 15 мин
Кривин 06:24 2 мин 06:26 11 мин
Славута-1 06:37 2 мин 06:39 19 мин
Шепетовка 06:58 12 мин 07:10 28 мин
Радулино 07:38 2 мин 07:40 22 мин
Новоград-волынский 1 08:02 12 мин 08:14 32 мин
Яблонец 08:46 2 мин 08:48 36 мин
Коростень 09:24 2 мин 09:26 58 мин
Малин 10:24 2 мин 10:26 1 ч 5 мин
Святошин 11:31 2 мин 11:33 16 мин
Киев-пасс. 11:49 20 мин 12:09 20 мин
Дарница 12:29 2 мин 12:31 1 ч 21 мин
Нежин 13:52 2 мин 13:54 59 мин
Бахмач-пасс. 14:53 2 мин 14:55 22 мин
Конотоп 15:17 5 мин 15:22 44 мин
Путивль 16:06 2 мин 16:08 30 мин
Ворожба-пасс. 16:38 22 мин 17:00 12 мин
Белополье 17:12 2 мин 17:14 46 мин
Сумы 18:00 30 мин 18:30 1 ч 1 мин
Смородино 19:31 3 мин 19:34 21 мин
Кириковка 19:55 2 мин 19:57 42 мин
Богодухов 20:39 2 мин 20:41 49 мин
Люботин 21:30 7 мин 21:37 30 мин
Харьков-пасс. 22:07 38 мин 22:45 57 мин
Чугуев 23:42 2 мин 23:44 37 мин
Шевченково-южное 00:21 2 мин 00:23 44 мин
Купянск-узловой 01:07 23 мин 01:30 1 ч 15 мин
Сватово 02:45 3 мин 02:48 22 мин
Кабанье 03:10 2 мин 03:12 21 мин
Кременное 03:33 2 мин 03:35 15 мин
Рубежное 03:50 4 мин 03:54 21 мин
Лисичанск 04:15

Скільки коштують квитки на 45 поїзд Ужгород - Лисичанськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Лисичанськ можна за ціною від 262 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
45 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1098.82 грн
max:
2207.33 грн
min:
999.54 грн
max:
1997.19 грн
min:
999.54 грн
max:
1997.19 грн
min:
1098.82 грн
max:
2207.33 грн
min:
1198.1 грн
max:
2131.65 грн
min:
1098.82 грн
max:
2021.91 грн
min:
1111.60 грн
max:
2213.51 грн
Купе
min:
450.09 грн
max:
778.58 грн
min:
414.7 грн
max:
710.34 грн
min:
414.70 грн
max:
710.34 грн
min:
450.09 грн
max:
778.58 грн
min:
485.51 грн
max:
846.87 грн
min:
450.09 грн
max:
778.58 грн
min:
485.51 грн
max:
846.87 грн
Плацкарт
min:
281.40 грн
max:
439.72 грн
min:
262.85 грн
max:
405.33 грн
min:
262.85 грн
max:
405.33 грн
min:
281.4 грн
max:
439.72 грн
min:
299.93 грн
max:
474.08 грн
min:
281.40 грн
max:
439.72 грн
min:
299.93 грн
max:
474.08 грн

Відстань Ужгород - Лисичанськ

Відстань між станцією Ужгород і станцією Лисичанськ складає 1460 км

Дополнительная информация

       Маршрут поезда пролегает по всей северной части Украины и делает остановку в столице. 
{{$root.errorText}}