Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 46 Лисичанськ - Ужгород

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 248.51 грн. на поїзд 46 Лисичанськ - Ужгород Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Лисичанськ до станції Ужгород, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 46 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ужгород можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Лисичанськ - Ужгород буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 46 поїзда Лисичанськ - Ужгород

Поїзд Лисичанськ - Ужгород відправляється зі станції Лисичанськ в 20:42, та прибуває на станцію Ужгород в 09:42. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 0 хвилин.
46 поїзд в дорозі робить 49 зупинок, загальний час зупинок 5 годин 0 хвилин.

Графік руху Лисичанськ - Ужгород

Поїзд 46 Лисичанськ - Ужгород курсує: ежедневно по 14.04
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Лисичанск 06:53 18 мин
Рубежное 07:11 4 мин 07:15 16 мин
Кременное 07:31 2 мин 07:33 21 мин
Кабанье 07:54 2 мин 07:56 24 мин
Сватово 08:20 5 мин 08:25 27 мин
Кузёмовка 08:52 2 мин 08:54 19 мин
Кисловка 09:13 2 мин 09:15 22 мин
Купянск-узловой 09:37 20 мин 09:57 37 мин
Шевченково-южное 10:34 2 мин 10:36 33 мин
Чугуев 11:09 2 мин 11:11 55 мин
Харьков-пасс. 12:06 33 мин 12:39 41 мин
Люботин 13:20 2 мин 13:22 48 мин
Богодухов 14:10 2 мин 14:12 34 мин
Кириковка 14:46 2 мин 14:48 20 мин
Смородино 15:08 3 мин 15:11 55 мин
Сумы 16:06 30 мин 16:36 48 мин
Белополье 17:24 2 мин 17:26 11 мин
Ворожба-пасс. 17:37 22 мин 17:59 30 мин
Путивль 18:29 2 мин 18:31 43 мин
Конотоп 19:14 5 мин 19:19 24 мин
Бахмач-пасс. 19:43 2 мин 19:45 55 мин
Нежин 20:40 2 мин 20:42 1 ч 25 мин
Дарница 22:07 2 мин 22:09 18 мин
Киев-пасс. 22:27 20 мин 22:47 21 мин
Святошин 23:08 2 мин 23:10 4 ч 5 мин
Шепетовка 03:15 23 мин 03:38 24 мин
Славута-1 04:02 2 мин 04:04 15 мин
Кривин 04:19 2 мин 04:21 20 мин
Острог 04:41 2 мин 04:43 57 мин
Дубно 05:40 4 мин 05:44 35 мин
Радивилов 06:19 2 мин 06:21 10 мин
Броды 06:31 27 мин 06:58 1 ч 17 мин
Львов-пасс. 08:15 26 мин 08:41 1 ч 1 мин
Стрый 09:42 2 мин 09:44 56 мин
Славско 10:40 2 мин 10:42 12 мин
Лавочне 10:54

Скільки коштують квитки на 46 поїзд Лисичанськ - Ужгород

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ужгород можна за ціною від 248 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
46 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1030.01 грн
max:
1832.37 грн
min:
999.54 грн
max:
1659.74 грн
min:
1008.39 грн
max:
1830.32 грн
min:
1108.65 грн
max:
2021.91 грн
min:
1630.85 грн
max:
2213.51 грн
min:
1492.22 грн
max:
1832.37 грн
min:
1198.1 грн
max:
2417.46 грн
Купе
min:
450.09 грн
max:
778.58 грн
min:
414.70 грн
max:
710.34 грн
min:
414.70 грн
max:
710.34 грн
min:
450.09 грн
max:
778.58 грн
min:
485.51 грн
max:
846.87 грн
min:
453.91 грн
max:
778.58 грн
min:
451.99 грн
max:
846.87 грн
Плацкарт
min:
281.4 грн
max:
439.72 грн
min:
248.51 грн
max:
405.33 грн
min:
262.85 грн
max:
405.33 грн
min:
281.40 грн
max:
439.72 грн
min:
299.93 грн
max:
474.08 грн
min:
283.39 грн
max:
439.72 грн
min:
282.39 грн
max:
474.08 грн

Відстань Лисичанськ - Ужгород

Відстань між станцією Лисичанськ і станцією Ужгород складає 1643 км
{{$root.errorText}}