Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 49 Київ - Трускавець, КОБЗАР

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 194.58 грн. на поїзд 49 Київ - Трускавець Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Трускавець, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 49 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Трускавець можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Трускавець буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 49 поїзда Київ - Трускавець, КОБЗАР

Поїзд Київ - Трускавець відправляється зі станції Київ в 20:12, та прибуває на станцію Трускавець в 23:14. Загальний час руху поїзда становить 3 години 2 хвилини.
49 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 1 година 6 хвилин.

Графік руху Київ - Трускавець

Поїзд 49 Київ - Трускавець курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:12 55 мин
Фастов-1 21:07 2 мин 21:09 1 ч 8 мин
Казатин-1 22:17 2 мин 22:19 55 мин
Винница 23:14 3 мин 23:17 1 ч 47 мин
Хмельницкий 01:04 3 мин 01:07 1 ч 41 мин
Тернополь-пасс. 02:48 4 мин 02:52 1 ч 49 мин
Львов-пасс. 04:41 23 мин 05:04 1 ч 12 мин
Самбор 06:16 24 мин 06:40 1 ч 4 мин
Дрогобыч 07:44 5 мин 07:49 18 мин
Трускавец 08:07

Скільки коштують квитки на 49 поїзд Київ - Трускавець

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Трускавець можна за ціною від 194 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
49 поїзд - це ночной скорый фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1193.78 грн
max:
1616.98 грн
min:
1084.42 грн
max:
1465.88 грн
min:
1084.99 грн
max:
1465.88 грн
min:
1193.14 грн
max:
1616.98 грн
min:
1292.54 грн
max:
1768.06 грн
min:
1193.14 грн
max:
1616.98 грн
min:
1301.85 грн
max:
1768.06 грн
Купе
min:
372.9 грн
max:
679.16 грн
min:
354.07 грн
max:
620.87 грн
min:
354.22 грн
max:
620.87 грн
min:
279.43 грн
max:
679.16 грн
min:
411.60 грн
max:
737.48 грн
min:
382.9 грн
max:
679.16 грн
min:
315.13 грн
max:
737.48 грн
Плацкарт
min:
226.33 грн
max:
377.38 грн
min:
194.58 грн
max:
349.21 грн
min:
213.3 грн
max:
344.29 грн
min:
226.26 грн
max:
377.38 грн
min:
229.38 грн
max:
399.46 грн
min:
226.33 грн
max:
371.86 грн
min:
200.74 грн
max:
399.46 грн

Відстань Київ - Трускавець

Відстань між станцією Київ і станцією Трускавець складає 757 км

Дополнительная информация

     Поезд 49 Киев-Трускавец, «Кобзарь» своей комфортабельностью делает поездку граждан максимально комфортной за сравнительно невысокую стоимость. Поезд курсирует круглый год и делает остановки в таких крупных городах как Винница, Тернополь, Львов. 
{{$root.errorText}}