Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 50 Трускавець - Київ, КОБЗАР

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 200.68 грн. на поїзд 50 Трускавець - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Трускавець до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 50 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Трускавець - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 50 поїзда Трускавець - Київ, КОБЗАР

Поїзд Трускавець - Київ відправляється зі станції Трускавець в 19:49, та прибуває на станцію Київ в 07:54. Загальний час руху поїзда становить 12 годин 5 хвилин.
50 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 1 година 12 хвилин.

Графік руху Трускавець - Київ

Поїзд 50 Трускавець - Київ курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Трускавец 19:49 17 мин
Дрогобыч 20:06 5 мин 20:11 56 мин
Самбор 21:07 23 мин 21:30 1 ч 16 мин
Львов-пасс. 22:46 22 мин 23:08 1 ч 47 мин
Тернополь-пасс. 00:55 4 мин 00:59 1 ч 40 мин
Хмельницкий 02:39 3 мин 02:42 1 ч 59 мин
Винница 04:41 4 мин 04:45 48 мин
Казатин-1 05:33 2 мин 05:35 1 ч 19 мин
Фастов-1 06:54 2 мин 06:56 58 мин
Киев-пасс. 07:54

Скільки коштують квитки на 50 поїзд Трускавець - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 200 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
50 поїзд - це ночной скорый фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1030.24 грн
max:
1616.98 грн
min:
1035.67 грн
max:
1465.88 грн
min:
937.81 грн
max:
1465.88 грн
min:
1117.21 грн
max:
1616.98 грн
min:
1220.29 грн
max:
1735.46 грн
min:
1030.24 грн
max:
1587.34 грн
min:
627.58 грн
max:
1768.06 грн
Купе
min:
279.43 грн
max:
679.16 грн
min:
354.22 грн
max:
620.87 грн
min:
354.22 грн
max:
620.87 грн
min:
358.09 грн
max:
679.16 грн
min:
411.41 грн
max:
737.48 грн
min:
358.09 грн
max:
679.16 грн
min:
297.65 грн
max:
737.48 грн
Плацкарт
min:
226.33 грн
max:
350.95 грн
min:
204.78 грн
max:
344.29 грн
min:
213.3 грн
max:
349.21 грн
min:
226.26 грн
max:
377.38 грн
min:
244.56 грн
max:
399.46 грн
min:
213.55 грн
max:
377.38 грн
min:
200.68 грн
max:
387.66 грн

Відстань Трускавець - Київ

Відстань між станцією Трускавець і станцією Київ складає 757 км
{{$root.errorText}}