Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 53 Дніпропетровськ - Одеса, Скифия

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 198.51 грн. на поїзд 53 Дніпропетровськ - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Дніпропетровськ до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 53 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Дніпропетровськ - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 53 поїзда Дніпропетровськ - Одеса, Скифия

Поїзд Дніпропетровськ - Одеса відправляється зі станції Дніпропетровськ в 03:03, та прибуває на станцію Одеса в 06:28. Загальний час руху поїзда становить 3 години 25 хвилин.
53 поїзд в дорозі робить 13 зупинок, загальний час зупинок 1 година 19 хвилин.

Графік руху Дніпропетровськ - Одеса

Поїзд 53 Дніпропетровськ - Одеса курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Днепр-главный 19:10 40 мин
Каменское-пасс. 19:50 2 мин 19:52 29 мин
Верховцево 20:21 2 мин 20:23 39 мин
Пятихатки-пасс. 21:02 35 мин 21:37 1 ч 15 мин
Александрия 22:52 2 мин 22:54 38 мин
Знаменка-пасс. 23:32 23 мин 23:55 48 мин
Кропивницкий 00:43 5 мин 00:48 1 ч 2 мин
Новоукраинка 01:50 2 мин 01:52 16 мин
Помошная 02:08 3 мин 02:11 50 мин
Южноукраинская 03:01 2 мин 03:03 28 мин
Вознесенск 03:31 3 мин 03:34 2 ч 22 мин
Одесса-восточная 05:56 2 мин 05:58 30 мин
Одесса-главная 06:28

Скільки коштують квитки на 53 поїзд Дніпропетровськ - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 198 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
53 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
759.18 грн
max:
1317.75 грн
min:
693.85 грн
max:
1226.51 грн
min:
693.85 грн
max:
1196.57 грн
min:
759.18 грн
max:
1317.75 грн
min:
824.48 грн
max:
1438.92 грн
min:
703 грн
max:
1351.01 грн
min:
824.48 грн
max:
1438.92 грн
Купе
min:
347.56 грн
max:
562.59 грн
min:
303.05 грн
max:
527.46 грн
min:
303.05 грн
max:
515.93 грн
min:
326.06 грн
max:
562.59 грн
min:
372.88 грн
max:
609.27 грн
min:
326.06 грн
max:
575.41 грн
min:
372.72 грн
max:
609.27 грн
Плацкарт
min:
220.64 грн
max:
320.27 грн
min:
198.51 грн
max:
317.85 грн
min:
198.51 грн
max:
303.38 грн
min:
209.92 грн
max:
320.27 грн
min:
233.1 грн
max:
342.71 грн
min:
209.92 грн
max:
326.43 грн
min:
233.1 грн
max:
342.71 грн

Відстань Дніпропетровськ - Одеса

Відстань між станцією Дніпропетровськ і станцією Одеса складає 519 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 63 : Днепропетровск - Одесса

Поїзд 92 : Одесса - Константиновка

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 17:21 29 мин
Одесса-восточная 17:50 2 мин 17:52 1 ч 54 мин
Веселиново 19:46 2 мин 19:48 35 мин
Вознесенск 20:23 3 мин 20:26 31 мин
Южноукраинская 20:57 2 мин 20:59 48 мин
Помошная 21:47 3 мин 21:50 17 мин
Новоукраинка 22:07 2 мин 22:09 17 мин
Плетеный ташлык 22:26 2 мин 22:28 34 мин
Кропивницкий 23:02 5 мин 23:07 55 мин
Знаменка-пасс. 00:02 31 мин 00:33 43 мин
Александрия 01:16 2 мин 01:18 1 ч 17 мин
Пятихатки-пасс. 02:35 2 мин 02:37 21 мин
Вольногорск 02:58 1 мин 02:59 39 мин
Каменское-пасс. 03:38 2 мин 03:40 31 мин
Днепр-главный 04:11 25 мин 04:36 41 мин
Синельниково-2 05:17 2 мин 05:19 31 мин
Павлоград-1 05:50 2 мин 05:52 56 мин
Лозовая 06:48 2 мин 06:50 48 мин
Барвенково 07:38 2 мин 07:40 32 мин
Славянск 08:12 7 мин 08:19 14 мин
Краматорск 08:33 5 мин 08:38 11 мин
Дружковка 08:49 2 мин 08:51 21 мин
Константиновка 09:12

Поїзд 241 : Днепропетровск - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Днепр-главный 22:30 32 мин
Каменское-пасс. 23:02 2 мин 23:04 2 ч 45 мин
Знаменка-пасс. 01:49 23 мин 02:12 48 мин
Кропивницкий 03:00 3 мин 03:03 5 ч 7 мин
Одесса-главная 08:10

Поїзд 251 : Днепропетровск - Одесса

Дополнительная информация

       Поезд 53 своим маршрутом пересекает центральню Украину и движется на юг к Черноморскому побережью. 
{{$root.errorText}}