Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 58 Ковель - Одеса, Голубі Озера

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 182.43 грн. на поїзд 58 Ковель - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ковель до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 58 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ковель - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 58 поїзда Ковель - Одеса, Голубі Озера

Поїзд Ковель - Одеса відправляється зі станції Ковель в 07:32, та прибуває на станцію Одеса в 10:11. Загальний час руху поїзда становить 2 години 39 хвилин.
58 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 2 години 35 хвилин.

Графік руху Ковель - Одеса

Поїзд 58 Ковель - Одеса курсує: по нечётным по 11.01, кроме 31.12
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ковель 18:10 1 ч 2 мин
Рожище 19:12 3 мин 19:15 15 мин
Киверцы 19:30 23 мин 19:53 17 мин
Луцк 20:10 23 мин 20:33 17 мин
Киверцы 20:50 2 мин 20:52 55 мин
Ровно 21:47 7 мин 21:54 14 мин
Здолбунов 22:08 12 мин 22:20 36 мин
Кривин 22:56 2 мин 22:58 13 мин
Славута-1 23:11 2 мин 23:13 22 мин
Шепетовка 23:35 2 мин 23:37 32 мин
Полонное 00:09 2 мин 00:11 1 ч 9 мин
Бердичев 01:20 2 мин 01:22 26 мин
Казатин-1 01:48 28 мин 02:16 38 мин
Калиновка-1 02:54 2 мин 02:56 20 мин
Винница 03:16 5 мин 03:21 44 мин
Жмеринка 04:05 10 мин 04:15 1 ч 12 мин
Вапнярка 05:27 2 мин 05:29 27 мин
Рудница 05:56 2 мин 05:58 19 мин
Кодыма 06:17 2 мин 06:19 28 мин
Слободка 06:47 2 мин 06:49 23 мин
Подольск-жмеринский 07:12 20 мин 07:32 1 ч 35 мин
Раздельная-1 09:07 2 мин 09:09 1 ч 2 мин
Одесса-главная 10:11

Скільки коштують квитки на 58 поїзд Ковель - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 182 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
58 поїзд - це фирменной группой вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
629.05 грн
max:
674.06 грн
min:
576.49 грн
max:
576.76 грн
min:
576.76 грн
max:
581.54 грн
min:
628.74 грн
max:
674.06 грн
min:
631.56 грн
max:
786.14 грн
min:
629.05 грн
max:
673.73 грн
min:
681.34 грн
max:
786.54 грн
Купе
min:
298.26 грн
max:
315.66 грн
min:
262.38 грн
max:
311.19 грн
min:
262.38 грн
max:
547.44 грн
min:
280.86 грн
max:
315.66 грн
min:
299.23 грн
max:
358.99 грн
min:
298.26 грн
max:
597.59 грн
min:
318.49 грн
max:
647.75 грн
Плацкарт
min:
201.08 грн
max:
210.12 грн
min:
182.43 грн
max:
207.8 грн
min:
182.43 грн
max:
191.59 грн
min:
192.05 грн
max:
210.12 грн
min:
201.59 грн
max:
232.66 грн
min:
201.08 грн
max:
210.05 грн
min:
211.58 грн
max:
232.73 грн

Відстань Ковель - Одеса

Відстань між станцією Ковель і станцією Одеса складає 894 км

Дополнительная информация

       В летний период, во время курортного сезона, поезд 58 обеспечивает связь между Волынью и Черноморским побережьем и курсирует каждый день, в зимний период поезд курсирует через день: из Ковеля - по непарным, из Одессы - по парным числам.
{{$root.errorText}}