Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 59 Харків - Одеса, ЧАЙКА

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 194.58 грн. на поїзд 59 Харків - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Харків до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 59 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Харків - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 59 поїзда Харків - Одеса, ЧАЙКА

Поїзд Харків - Одеса відправляється зі станції Харків в 02:54, та прибуває на станцію Одеса в 06:18. Загальний час руху поїзда становить 3 години 24 хвилини.
59 поїзд в дорозі робить 15 зупинок, загальний час зупинок 1 година 43 хвилини.

Графік руху Харків - Одеса

Поїзд 59 Харків - Одеса курсує: 25, 27, 29, 31 января, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 февраля, 2, 4 марта, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 17:04 33 мин
Люботин 17:37 2 мин 17:39 50 мин
Коломак 18:29 1 мин 18:30 47 мин
Полтава-южная 19:17 20 мин 19:37 1 ч 40 мин
Кременчуг 21:17 23 мин 21:40 34 мин
Павлыш 22:14 2 мин 22:16 28 мин
Користовка 22:44 2 мин 22:46 30 мин
Знаменка-пасс. 23:16 23 мин 23:39 50 мин
Кропивницкий 00:29 10 мин 00:39 1 ч 2 мин
Новоукраинка 01:41 2 мин 01:43 15 мин
Помошная 01:58 5 мин 02:03 49 мин
Южноукраинская 02:52 2 мин 02:54 28 мин
Вознесенск 03:22 3 мин 03:25 2 ч 21 мин
Одесса-восточная 05:46 2 мин 05:48 30 мин
Одесса-главная 06:18

Скільки коштують квитки на 59 поїзд Харків - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 194 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
59 поїзд - це фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1029.69 грн
max:
1475.32 грн
min:
937.81 грн
max:
1338.38 грн
min:
937.33 грн
max:
1338.38 грн
min:
1029.69 грн
max:
1475.32 грн
min:
1122.06 грн
max:
1612.24 грн
min:
1029.69 грн
max:
1475.32 грн
min:
1122.06 грн
max:
1612.24 грн
Купе
min:
358.09 грн
max:
624.54 грн
min:
324.22 грн
max:
571.69 грн
min:
331.88 грн
max:
571.69 грн
min:
358.09 грн
max:
624.54 грн
min:
384.28 грн
max:
677.38 грн
min:
358.09 грн
max:
624.54 грн
min:
361.60 грн
max:
677.38 грн
Плацкарт
min:
226.33 грн
max:
260.07 грн
min:
213.3 грн
max:
243.66 грн
min:
194.58 грн
max:
243.66 грн
min:
226.26 грн
max:
260.07 грн
min:
239.38 грн
max:
276.48 грн
min:
226.26 грн
max:
258.61 грн
min:
239.3 грн
max:
276.48 грн

Відстань Харків - Одеса

Відстань між станцією Харків і станцією Одеса складає 677 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 7 : Харьков - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 21:36 2 ч 1 мин
Полтава-южная 23:37 20 мин 23:57 1 ч 35 мин
Кременчуг 01:32 5 мин 01:37 1 ч 23 мин
Знаменка-пасс. 03:00 20 мин 03:20 45 мин
Кропивницкий 04:05 3 мин 04:08 2 ч 23 мин
Вознесенск 06:31 2 мин 06:33 2 ч 54 мин
Одесса-главная 09:27

Поїзд 241 : Харьков - Одесса

Поїзд 271 : Харьков - Одесса

Дополнительная информация

       Онлайн заказ на нашем сайте поможет Вам значительно сэкономить время при выборе жд билетов, а также избавит от необходимости длительное время находится на линии справочной службы жд вокзала. 
{{$root.errorText}}