Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 60 Одеса - Харків, ЧАЙКА

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 102.52 грн. на поїзд 60 Одеса - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 60 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 60 поїзда Одеса - Харків, ЧАЙКА

Поїзд Одеса - Харків відправляється зі станції Одеса в 19:21, та прибуває на станцію Харків в 06:03. Загальний час руху поїзда становить 10 годин 42 хвилини.
60 поїзд в дорозі робить 15 зупинок, загальний час зупинок 1 година 34 хвилини.

Графік руху Одеса - Харків

Поїзд 60 Одеса - Харків курсує: по нечётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 19:21 27 мин
Одесса-восточная 19:48 2 мин 19:50 2 ч 28 мин
Вознесенск 22:18 3 мин 22:21 31 мин
Южноукраинская 22:52 2 мин 22:54 47 мин
Помошная 23:41 4 мин 23:45 16 мин
Новоукраинка 00:01 2 мин 00:03 57 мин
Кропивницкий 01:00 12 мин 01:12 52 мин
Знаменка-пасс. 02:04 21 мин 02:25 30 мин
Користовка 02:55 2 мин 02:57 30 мин
Павлыш 03:27 2 мин 03:29 28 мин
Кременчуг 03:57 23 мин 04:20 1 ч 43 мин
Полтава-южная 06:03 20 мин 06:23 49 мин
Коломак 07:12 2 мин 07:14 48 мин
Люботин 08:02 2 мин 08:04 30 мин
Харьков-пасс. 08:34

Скільки коштують квитки на 60 поїзд Одеса - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 102 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
60 поїзд - це фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1116.63 грн
max:
1475.32 грн
min:
937.33 грн
max:
1338.38 грн
min:
937.81 грн
max:
1338.38 грн
min:
1030.24 грн
max:
1475.32 грн
min:
1122.65 грн
max:
1612.24 грн
min:
1117.21 грн
max:
1475.32 грн
min:
1218.34 грн
max:
1612.24 грн
Купе
min:
382.74 грн
max:
624.54 грн
min:
331.88 грн
max:
571.69 грн
min:
332.01 грн
max:
571.69 грн
min:
358.09 грн
max:
624.54 грн
min:
384.45 грн
max:
677.38 грн
min:
382.74 грн
max:
624.54 грн
min:
411.41 грн
max:
677.38 грн
Плацкарт
min:
238.53 грн
max:
277.06 грн
min:
181.69 грн
max:
258.95 грн
min:
213.3 грн
max:
254.43 грн
min:
205.55 грн
max:
273.53 грн
min:
216.5 грн
max:
295.15 грн
min:
238.61 грн
max:
268.6 грн
min:
252.87 грн
max:
289.65 грн
Сидячий 2-й клас
min:
109.48 грн
max:
109.48 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
102.52 грн
max:
102.52 грн

Відстань Одеса - Харків

Відстань між станцією Одеса і станцією Харків складає 677 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 8 : Одесса - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 22:21 2 ч 47 мин
Вознесенск 01:08 1 мин 01:09 2 ч 9 мин
Кропивницкий 03:18 5 мин 03:23 47 мин
Знаменка-пасс. 04:10 23 мин 04:33 1 ч 25 мин
Кременчуг 05:58 5 мин 06:03 1 ч 39 мин
Полтава-южная 07:42 20 мин 08:02 2 ч 3 мин
Харьков-пасс. 10:05

Поїзд 210 : Одесса - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 19:21 27 мин
Одесса-восточная 19:48 2 мин 19:50 2 ч 28 мин
Вознесенск 22:18 3 мин 22:21 31 мин
Южноукраинская 22:52 2 мин 22:54 47 мин
Помошная 23:41 4 мин 23:45 16 мин
Новоукраинка 00:01 2 мин 00:03 57 мин
Кропивницкий 01:00 12 мин 01:12 52 мин
Знаменка-сорт. 02:04 21 мин 02:25 30 мин
Користовка 02:55 2 мин 02:57 30 мин
Павлыш 03:27 2 мин 03:29 28 мин
Кременчуг 03:57 23 мин 04:20 1 ч 43 мин
Полтава-южная 06:03 20 мин 06:23 49 мин
Коломак 07:12 2 мин 07:14 48 мин
Люботин 08:02 2 мин 08:04 30 мин
Харьков-пасс. 08:34

Поїзд 242 : Одесса - Харьков

Поїзд 252 : Одесса - Харьков

Поїзд 270 : Одесса - Харьков

Поїзд 272 : Одесса - Харьков

{{$root.errorText}}