Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 63 Харків - Київ, ОБЕРІГ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 179.98 грн. на поїзд 63 Харків - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Харків до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 63 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Харків - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 63 поїзда Харків - Київ, ОБЕРІГ

Поїзд Харків - Київ відправляється зі станції Харків в 23:11, та прибуває на станцію Київ в 06:03. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 52 хвилини.
63 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 24 хвилини.

Графік руху Харків - Київ

Поїзд 63 Харків - Київ курсує: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 сентября, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 23:11 31 мин
Люботин 23:42 1 мин 23:43 1 ч 47 мин
Полтава-киевская 01:30 20 мин 01:50 3 ч 53 мин
Дарница 05:43 2 мин 05:45 18 мин
Киев-пасс. 06:03

Скільки коштують квитки на 63 поїзд Харків - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 179 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
63 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1172.08 грн
max:
1460.33 грн
min:
983.46 грн
max:
1324.9 грн
min:
982.95 грн
max:
1324.9 грн
min:
921.08 грн
max:
1460.33 грн
min:
1177.82 грн
max:
1595.77 грн
min:
1080.38 грн
max:
1460.33 грн
min:
1178.45 грн
max:
1595.77 грн
Купе
min:
372.09 грн
max:
615.89 грн
min:
432.82 грн
max:
550.95 грн
min:
432.62 грн
max:
554.7 грн
min:
470.25 грн
max:
615.89 грн
min:
507.42 грн
max:
667.87 грн
min:
470.03 грн
max:
615.89 грн
min:
507.66 грн
max:
667.87 грн
Плацкарт
min:
220.01 грн
max:
220.01 грн
min:
179.98 грн
max:
224.49 грн
min:
179.98 грн
max:
207.6 грн
min:
189.31 грн
max:
238.77 грн
min:
232.42 грн
max:
253.03 грн
min:
220.01 грн
max:
249.13 грн
min:
-
max:
-

Відстань Харків - Київ

Відстань між станцією Харків і станцією Київ складає 481 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 719 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 05:54 1 ч 40 мин
Полтава-киевская 07:34 3 мин 07:37 51 мин
Миргород 08:28 10 мин 08:38 18 мин
Ромодан 08:56 2 мин 08:58 20 мин
Лубны 09:18 2 мин 09:20 22 мин
Гребёнка 09:42 2 мин 09:44 55 мин
Борисполь 10:39 2 мин 10:41 13 мин
Дарница 10:54 2 мин 10:56 15 мин
Киев-пасс. 11:11

Поїзд 721 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 18:35 1 ч 41 мин
Полтава-киевская 20:16 2 мин 20:18 50 мин
Миргород 21:08 2 мин 21:10 2 ч 0 мин
Дарница 23:10 2 мин 23:12 17 мин
Киев-пасс. 23:29

Поїзд 722 : Харьков - Киев

Поїзд 723 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 13:09 1 ч 38 мин
Полтава-киевская 14:47 2 мин 14:49 49 мин
Миргород 15:38 2 мин 15:40 2 ч 0 мин
Дарница 17:40 2 мин 17:42 14 мин
Киев-пасс. 17:56

Поїзд 724 : Харьков - Киев

Поїзд 725 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 07:15 1 ч 38 мин
Полтава-киевская 08:53 2 мин 08:55 51 мин
Миргород 09:46 2 мин 09:48 1 ч 59 мин
Дарница 11:47 2 мин 11:49 14 мин
Киев-пасс. 12:03

Поїзд 726 : Харьков - Киев

Поїзд 727 : Харьков - Киев

Поїзд 775 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 21:25 1 ч 15 мин
Богодухов 22:40 1 мин 22:41 32 мин
Кириковка 23:13 1 мин 23:14 19 мин
Смородино 23:33 2 мин 23:35 46 мин
Сумы 00:21 5 мин 00:26 41 мин
Белополье 01:07 1 мин 01:08 9 мин
Ворожба-пасс. 01:17 20 мин 01:37 28 мин
Путивль 02:05 2 мин 02:07 41 мин
Конотоп 02:48 2 мин 02:50 22 мин
Бахмач-пасс. 03:12 2 мин 03:14 47 мин
Нежин 04:01 2 мин 04:03 1 ч 11 мин
Дарница 05:14 2 мин 05:16 18 мин
Киев-пасс. 05:34
{{$root.errorText}}