Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 64 Київ - Харків, ОБЕРІГ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 179.98 грн. на поїзд 64 Київ - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 64 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 64 поїзда Київ - Харків, ОБЕРІГ

Поїзд Київ - Харків відправляється зі станції Київ в 22:50, та прибуває на станцію Харків в 05:35. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 45 хвилин.
64 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 24 хвилини.

Графік руху Київ - Харків

Поїзд 64 Київ - Харків курсує: по чётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:12 20 мин
Дарница 23:32 3 мин 23:35 3 ч 42 мин
Полтава-киевская 03:17 20 мин 03:37 1 ч 49 мин
Люботин 05:26 1 мин 05:27 30 мин
Харьков-пасс. 05:57

Скільки коштують квитки на 64 поїзд Київ - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 179 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
64 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1172.08 грн
max:
1460.33 грн
min:
982.95 грн
max:
1324.9 грн
min:
983.46 грн
max:
1324.9 грн
min:
1080.38 грн
max:
1460.33 грн
min:
1002.59 грн
max:
1595.77 грн
min:
1080.38 грн
max:
1460.33 грн
min:
1177.82 грн
max:
1595.77 грн
Купе
min:
505.23 грн
max:
615.89 грн
min:
432.62 грн
max:
563.9 грн
min:
432.82 грн
max:
563.9 грн
min:
470.03 грн
max:
615.89 грн
min:
507.42 грн
max:
667.87 грн
min:
470.03 грн
max:
605.69 грн
min:
507.42 грн
max:
667.87 грн
Плацкарт
min:
238.77 грн
max:
238.77 грн
min:
207.6 грн
max:
218.4 грн
min:
179.98 грн
max:
207.6 грн
min:
189.31 грн
max:
220.01 грн
min:
198.62 грн
max:
198.62 грн
min:
220.01 грн
max:
220.01 грн
min:
232.42 грн
max:
232.42 грн

Відстань Київ - Харків

Відстань між станцією Київ і станцією Харків складає 481 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 720 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:30 20 мин
Дарница 18:50 2 мин 18:52 14 мин
Борисполь 19:06 2 мин 19:08 57 мин
Гребёнка 20:05 2 мин 20:07 20 мин
Лубны 20:27 2 мин 20:29 21 мин
Ромодан 20:50 2 мин 20:52 17 мин
Миргород 21:09 2 мин 21:11 51 мин
Полтава-киевская 22:02 2 мин 22:04 1 ч 35 мин
Харьков-пасс. 23:39

Поїзд 721 : Киев - Харьков

Поїзд 722 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:45 18 мин
Дарница 07:03 2 мин 07:05 1 ч 57 мин
Миргород 09:02 2 мин 09:04 51 мин
Полтава-киевская 09:55 2 мин 09:57 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 11:35

Поїзд 723 : Киев - Харьков

Поїзд 724 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 12:54 18 мин
Дарница 13:12 2 мин 13:14 2 ч 23 мин
Миргород 15:37 2 мин 15:39 51 мин
Полтава-киевская 16:30 2 мин 16:32 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 18:10

Поїзд 725 : Киев - Харьков

Поїзд 726 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:03 17 мин
Дарница 18:20 2 мин 18:22 1 ч 55 мин
Миргород 20:17 2 мин 20:19 51 мин
Полтава-киевская 21:10 2 мин 21:12 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 22:50

Поїзд 728 : Киев - Харьков

Поїзд 776 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 00:22 19 мин
Дарница 00:41 2 мин 00:43 13 мин
Бровары 00:56 1 мин 00:57 1 ч 0 мин
Нежин 01:57 2 мин 01:59 49 мин
Бахмач-пасс. 02:48 2 мин 02:50 21 мин
Конотоп 03:11 2 мин 03:13 44 мин
Путивль 03:57 2 мин 03:59 29 мин
Ворожба-пасс. 04:28 22 мин 04:50 10 мин
Белополье 05:00 1 мин 05:01 40 мин
Сумы 05:41 5 мин 05:46 47 мин
Смородино 06:33 2 мин 06:35 20 мин
Кириковка 06:55 1 мин 06:56 33 мин
Богодухов 07:29 1 мин 07:30 47 мин
Люботин 08:17 1 мин 08:18 28 мин
Харьков-пасс. 08:46

Дополнительная информация

     Поезд 64 Киев-Харьков «ОБЕРІГ» является полноценным, так как следует он в полном составе из Киева в Харьков. Данный поезд является фирменным и предоставляет своим пассажирам дополнительные услуги и сервис, обеспечивающие комфортную поездку со станции Киев до станции Харьков.
{{$root.errorText}}