Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 7 Київ - Чернівці

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 241.08 грн. на поїзд 7 Київ - Чернівці Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Чернівці, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 7 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Чернівці можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Чернівці буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 7 поїзда Київ - Чернівці

Поїзд Київ - Чернівці відправляється зі станції Київ в 05:23, та прибуває на станцію Чернівці в 08:57. Загальний час руху поїзда становить 3 години 34 хвилини.
7 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 43 хвилини.

Графік руху Київ - Чернівці

Поїзд 7 Київ - Чернівці курсує: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 сентября, 1, 2, 3, 11, 12, 13, 14, 15, 16 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 22:22 6 ч 41 мин
Львов-пасс. 05:03 20 мин 05:23 2 ч 16 мин
Ивано-франковск 07:39 20 мин 07:59 58 мин
Коломыя 08:57 3 мин 09:00 30 мин
Снятын 09:30 2 мин 09:32 43 мин
Черновцы 10:15

Скільки коштують квитки на 7 поїзд Київ - Чернівці

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Чернівці можна за ціною від 241 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
7 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1663.58 грн
max:
2084.59 грн
min:
1387.24 грн
max:
1886.73 грн
min:
1387.24 грн
max:
1886.73 грн
min:
1663.58 грн
max:
2084.59 грн
min:
1819.35 грн
max:
2239.73 грн
min:
1663.58 грн
max:
2084.59 грн
min:
1819.35 грн
max:
2282.45 грн
Купе
min:
697.57 грн
max:
860.16 грн
min:
590.83 грн
max:
783.76 грн
min:
590.83 грн
max:
783.76 грн
min:
697.57 грн
max:
860.16 грн
min:
757.71 грн
max:
936.58 грн
min:
575.15 грн
max:
860.16 грн
min:
701.16 грн
max:
936.58 грн
Плацкарт
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
241.08 грн
max:
241.08 грн
min:
-
max:
-

Відстань Київ - Чернівці

Відстань між станцією Київ і станцією Чернівці складає 576 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 117 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:05 53 мин
Фастов-1 20:58 2 мин 21:00 1 ч 8 мин
Казатин-1 22:08 2 мин 22:10 36 мин
Калиновка-1 22:46 2 мин 22:48 18 мин
Винница 23:06 3 мин 23:09 1 ч 46 мин
Хмельницкий 00:55 4 мин 00:59 11 мин
Гречаны 01:10 16 мин 01:26 1 ч 14 мин
Дунаевцы 02:40 2 мин 02:42 1 ч 5 мин
Каменец-подольский 03:47 3 мин 03:50 1 ч 1 мин
Ларга 04:51 23 мин 05:14 1 ч 55 мин
Новоселица 07:09 2 мин 07:11 46 мин
Черновцы 07:57

Поїзд 219 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 01:37 57 мин
Фастов-1 02:34 2 мин 02:36 1 ч 18 мин
Казатин-1 03:54 26 мин 04:20 55 мин
Винница 05:15 5 мин 05:20 2 ч 8 мин
Хмельницкий 07:28 15 мин 07:43 1 ч 4 мин
Подволочиск 08:47 2 мин 08:49 51 мин
Тернополь-пасс. 09:40 19 мин 09:59 2 ч 16 мин
Львов-пасс. 12:15 20 мин 12:35 1 ч 3 мин
Ходоров 13:38 2 мин 13:40 42 мин
Галич 14:22 2 мин 14:24 39 мин
Ивано-франковск 15:03 24 мин 15:27 50 мин
Коломыя 16:17 2 мин 16:19 1 ч 11 мин
Черновцы 17:30

Поїзд 249 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 15:09 2 ч 8 мин
Казатин-1 17:17 2 мин 17:19 1 ч 6 мин
Винница 18:25 3 мин 18:28 2 ч 26 мин
Хмельницкий 20:54 23 мин 21:17 1 ч 13 мин
Подволочиск 22:30 40 мин 23:10 49 мин
Тернополь-пасс. 23:59 5 мин 00:04 1 ч 54 мин
Львов-пасс. 01:58 24 мин 02:22 1 ч 10 мин
Ходоров 03:32 2 мин 03:34 1 ч 24 мин
Ивано-франковск 04:58 38 мин 05:36 1 ч 26 мин
Коломыя 07:02 11 мин 07:13 1 ч 2 мин
Черновцы 08:15

Дополнительная информация

       По пути следования данный поезд покрывает такие маршруты как Киев - Коломыя, Коломыя - Черновцы,  поэтому пассажиры, которым необходимо ехать по вышеупомянутым маршрутам, могут воспользоваться поездом 007Д, как проходящим.
{{$root.errorText}}