Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 70 Львів - Маріуполь

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 253.73 грн. на поїзд 70 Львів - Маріуполь Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Маріуполь, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 70 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Маріуполь можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Маріуполь буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 70 поїзда Львів - Маріуполь

Поїзд Львів - Маріуполь відправляється зі станції Львів в 01:12, та прибуває на станцію Маріуполь в 22:11. Загальний час руху поїзда становить 20 годин 59 хвилин.
70 поїзд в дорозі робить 34 зупинки, загальний час зупинок 2 години 41 хвилина.

Графік руху Львів - Маріуполь

Поїзд 70 Львів - Маріуполь курсує: ежедневно по 30.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 01:12 11 мин
Подзамче 01:23 2 мин 01:25 53 мин
Злочев 02:18 2 мин 02:20 55 мин
Тернополь-пасс. 03:15 5 мин 03:20 47 мин
Подволочиск 04:07 2 мин 04:09 10 мин
Волочиск 04:19 2 мин 04:21 54 мин
Хмельницкий 05:15 5 мин 05:20 52 мин
Деражня 06:12 2 мин 06:14 1 ч 0 мин
Жмеринка 07:14 20 мин 07:34 42 мин
Винница 08:16 5 мин 08:21 19 мин
Калиновка-1 08:40 2 мин 08:42 43 мин
Казатин-1 09:25 2 мин 09:27 1 ч 51 мин
Белая церковь 11:18 2 мин 11:20 58 мин
Мироновка 12:18 2 мин 12:20 35 мин
Корсунь 12:55 2 мин 12:57 21 мин
Городище 13:18 2 мин 13:20 18 мин
Цветково 13:38 2 мин 13:40 33 мин
Им.тараса шевченко 14:13 15 мин 14:28 35 мин
Фундуклеевка 15:03 2 мин 15:05 48 мин
Знаменка-пасс. 15:53 19 мин 16:12 41 мин
Александрия 16:53 2 мин 16:55 1 ч 17 мин
Пятихатки-пасс. 18:12 2 мин 18:14 37 мин
Верховцево 18:51 2 мин 18:53 29 мин
Каменское-пасс. 19:22 2 мин 19:24 38 мин
Днепр-главный 20:02 20 мин 20:22 56 мин
Синельниково-1 21:18 2 мин 21:20 51 мин
Запорожье-1 22:11 5 мин 22:16 57 мин
Пришиб 23:13 2 мин 23:15 1 ч 28 мин
Молочанск 00:43 2 мин 00:45 13 мин
Большой токмак 00:58 2 мин 01:00 47 мин
Верхний токмак-2 01:47 3 мин 01:50 42 мин
Камыш-заря 02:32 3 мин 02:35 31 мин
Розовка 03:06 2 мин 03:08 1 ч 21 мин
Волноваха 04:29 20 мин 04:49 1 ч 41 мин
Мариуполь 06:30

Скільки коштують квитки на 70 поїзд Львів - Маріуполь

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Маріуполь можна за ціною від 253 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
70 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
971.34 грн
max:
1205.22 грн
min:
885.27 грн
max:
1609.92 грн
min:
885.27 грн
max:
2248.21 грн
min:
896.91 грн
max:
1174.8 грн
min:
976.51 грн
max:
1315.16 грн
min:
971.84 грн
max:
1153.84 грн
min:
976 грн
max:
1291.43 грн
Купе
min:
430.71 грн
max:
521.16 грн
min:
397.43 грн
max:
680.19 грн
min:
397.43 грн
max:
478.65 грн
min:
401.92 грн
max:
521.16 грн
min:
432.71 грн
max:
976.39 грн
min:
430.90 грн
max:
521.16 грн
min:
432.51 грн
max:
563.68 грн
Плацкарт
min:
271.15 грн
max:
318.52 грн
min:
253.73 грн
max:
296.28 грн
min:
253.73 грн
max:
296.28 грн
min:
256.09 грн
max:
318.52 грн
min:
272.21 грн
max:
340.78 грн
min:
271.26 грн
max:
318.52 грн
min:
272.11 грн
max:
340.78 грн

Відстань Львів - Маріуполь

Відстань між станцією Львів і станцією Маріуполь складає 1263 км

Дополнительная информация

       Поезд №70/69 Львов-Мариуполь вошел в рейтинг ТОП-5 самых длинных железнодорожных маршрутов Украины.
{{$root.errorText}}