Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 702 Чернівці - Львів

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 134.56 грн. на поїзд 702 Чернівці - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Чернівці до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 702 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Чернівці - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 702 поїзда Чернівці - Львів

Поїзд Чернівці - Львів відправляється зі станції Чернівці в 06:04, та прибуває на станцію Львів в 09:51. Загальний час руху поїзда становить 3 години 47 хвилин.
702 поїзд в дорозі робить 7 зупинок, загальний час зупинок 22 хвилини.

Графік руху Чернівці - Львів

Поїзд 702 Чернівці - Львів курсує: 24, 25, 26, 27, 28, 29 сентября, 1, 2, 3, 4, 5, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 06:04 36 мин
Снятын 06:40 2 мин 06:42 26 мин
Коломыя 07:08 4 мин 07:12 46 мин
Ивано-франковск 07:58 4 мин 08:02 57 мин
Ходоров 08:59 2 мин 09:01 50 мин
Львов-пасс. 09:51

Скільки коштують квитки на 702 поїзд Чернівці - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 134 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
702 поїзд - це пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 2-й клас
min:
144.41 грн
max:
194.09 грн
min:
134.56 грн
max:
179.27 грн
min:
134.56 грн
max:
179.27 грн
min:
-
max:
-
min:
154.24 грн
max:
208.9 грн
min:
135.93 грн
max:
194.09 грн
min:
154.24 грн
max:
208.9 грн

Відстань Чернівці - Львів

Відстань між станцією Чернівці і станцією Львів складає 303 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 8 : Черновцы - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 21:10 42 мин
Снятын 21:52 4 мин 21:56 29 мин
Коломыя 22:25 2 мин 22:27 55 мин
Ивано-франковск 23:22 27 мин 23:49 2 ч 13 мин
Львов-пасс. 02:02 23 мин 02:25 6 ч 42 мин
Киев-пасс. 09:07

Поїзд 136 : Черновцы - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 16:10 5 ч 55 мин
Тернополь-пасс. 22:05 35 мин 22:40 59 мин
Волочиск 23:39 2 мин 23:41 1 ч 4 мин
Хмельницкий 00:45 5 мин 00:50 37 мин
Деражня 01:27 2 мин 01:29 1 ч 10 мин
Жмеринка 02:39 24 мин 03:03 1 ч 21 мин
Вапнярка 04:24 46 мин 05:10 18 мин
Крыжополь 05:28 2 мин 05:30 30 мин
Кодыма 06:00 2 мин 06:02 53 мин
Подольск-жмеринский 06:55 20 мин 07:15 51 мин
Затишье 08:06 2 мин 08:08 46 мин
Раздельная-1 08:54 2 мин 08:56 1 ч 2 мин
Одесса-главная 09:58
{{$root.errorText}}