Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 702 Львів - Чернівці

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 134.56 грн. на поїзд 702 Львів - Чернівці Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Чернівці, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 702 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Чернівці можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Чернівці буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 702 поїзда Львів - Чернівці

Поїзд Львів - Чернівці відправляється зі станції Львів в 18:09, та прибуває на станцію Чернівці в 22:15. Загальний час руху поїзда становить 4 години 6 хвилин.
702 поїзд в дорозі робить 7 зупинок, загальний час зупинок 18 хвилин.

Графік руху Львів - Чернівці

Поїзд 702 Львів - Чернівці курсує: ежедневно, кроме ср
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 18:09 57 мин
Ходоров 19:06 1 мин 19:07 1 ч 0 мин
Ивано-франковск 20:07 4 мин 20:11 45 мин
Коломыя 20:56 3 мин 20:59 24 мин
Снятын 21:23 2 мин 21:25 40 мин
Черновцы 22:05

Скільки коштують квитки на 702 поїзд Львів - Чернівці

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Чернівці можна за ціною від 134 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
702 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 2-й клас
min:
144.41 грн
max:
194.09 грн
min:
134.56 грн
max:
179.27 грн
min:
-
max:
-
min:
144.41 грн
max:
191.19 грн
min:
154.24 грн
max:
208.9 грн
min:
144.41 грн
max:
194.09 грн
min:
154.24 грн
max:
208.9 грн

Відстань Львів - Чернівці

Відстань між станцією Львів і станцією Чернівці складає 303 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 8 : Черновцы - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 21:10 42 мин
Снятын 21:52 4 мин 21:56 29 мин
Коломыя 22:25 2 мин 22:27 55 мин
Ивано-франковск 23:22 27 мин 23:49 2 ч 13 мин
Львов-пасс. 02:02 23 мин 02:25 6 ч 42 мин
Киев-пасс. 09:07

Поїзд 136 : Черновцы - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 16:10 5 ч 55 мин
Тернополь-пасс. 22:05 35 мин 22:40 59 мин
Волочиск 23:39 2 мин 23:41 1 ч 4 мин
Хмельницкий 00:45 5 мин 00:50 37 мин
Деражня 01:27 2 мин 01:29 1 ч 10 мин
Жмеринка 02:39 24 мин 03:03 1 ч 21 мин
Вапнярка 04:24 46 мин 05:10 18 мин
Крыжополь 05:28 2 мин 05:30 30 мин
Кодыма 06:00 2 мин 06:02 53 мин
Подольск-жмеринский 06:55 20 мин 07:15 51 мин
Затишье 08:06 2 мин 08:08 46 мин
Раздельная-1 08:54 2 мин 08:56 1 ч 2 мин
Одесса-главная 09:58

Дополнительная информация

       Ваш путь от Львов до Черновцы займет 3 ч 56 м.
{{$root.errorText}}