Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 712 Костянтинівка - Київ, Интерсити

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 359.95 грн. на поїзд 712 Костянтинівка - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Костянтинівка до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 712 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Костянтинівка - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 712 поїзда Костянтинівка - Київ, Интерсити

Поїзд Костянтинівка - Київ відправляється зі станції Костянтинівка в 22:46, та прибуває на станцію Київ в 23:01. Загальний час руху поїзда становить 15 хвилин.
712 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 17 хвилин.

Графік руху Костянтинівка - Київ

Поїзд 712 Костянтинівка - Київ курсує: ежедневно по 09.06
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Константиновка 16:18 11 хв
Дружковка 16:29 1 хв 16:30 7 хв
Краматорск 16:37 2 хв 16:39 10 хв
Славянск 16:49 2 хв 16:51 57 хв
Лозовая 17:48 2 хв 17:50 49 хв
Красноград 18:39 1 хв 18:40 1 г 2 хв
Полтава-киевская 19:42 2 хв 19:44 1 г 3 хв
Миргород 20:47 2 хв 20:49 2 г 10 хв
Дарница 22:59 2 хв 23:01 19 хв
Киев-пасс. 23:20

Скільки коштують квитки на 712 поїзд Костянтинівка - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 359 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
712 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
610.41 грн
max:
1267.65 грн
min:
525.75 грн
max:
1084.39 грн
min:
553.97 грн
max:
1108.53 грн
min:
682.84 грн
max:
1389.81 грн
min:
695.06 грн
max:
1450.89 грн
min:
716.45 грн
max:
1108.53 грн
min:
941.52 грн
max:
1389.81 грн
Сидячий 2-й клас
min:
394.83 грн
max:
530.71 грн
min:
427.66 грн
max:
551.25 грн
min:
394.83 грн
max:
530.71 грн
min:
359.95 грн
max:
473.72 грн
min:
429.71 грн
max:
579.18 грн
min:
359.95 грн
max:
482.24 грн
min:
465.77 грн
max:
579.18 грн

Відстань Костянтинівка - Київ

Відстань між станцією Костянтинівка і станцією Київ складає 702 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 124 : Константиновка - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Константиновка 17:40 19 мин
Дружковка 17:59 2 мин 18:01 12 мин
Краматорск 18:13 5 мин 18:18 25 мин
Славянский курорт 18:43 7 мин 18:50 24 мин
Лиман 19:14 3 мин 19:17 28 мин
Святогорск 19:45 2 мин 19:47 30 мин
Изюм 20:17 2 мин 20:19 46 мин
Балаклея 21:05 2 мин 21:07 35 мин
Змиёв 21:42 2 мин 21:44 42 мин
Харьков-пасс. 22:26 26 мин 22:52 2 ч 13 мин
Смородино 01:05 3 мин 01:08 56 мин
Сумы 02:04 20 мин 02:24 55 мин
Ворожба-пасс. 03:19 22 мин 03:41 31 мин
Путивль 04:12 5 мин 04:17 45 мин
Конотоп 05:02 5 мин 05:07 24 мин
Бахмач-пасс. 05:31 2 мин 05:33 51 мин
Нежин 06:24 2 мин 06:26 1 ч 22 мин
Дарница 07:48 14 мин 08:02 20 мин
Киев-пасс. 08:22

Поїзд 126 : Константиновка - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Константиновка 21:45 19 мин
Дружковка 22:04 2 мин 22:06 12 мин
Краматорск 22:18 5 мин 22:23 14 мин
Славянск 22:37 7 мин 22:44 32 мин
Барвенково 23:16 2 мин 23:18 55 мин
Лозовая 00:13 23 мин 00:36 39 мин
Сахновщина 01:15 2 мин 01:17 25 мин
Кегичёвка 01:42 2 мин 01:44 21 мин
Красноград 02:05 2 мин 02:07 33 мин
Карловка 02:40 2 мин 02:42 42 мин
Полтава-южная 03:24 32 мин 03:56 26 мин
Полтава-киевская 04:22 5 мин 04:27 1 ч 17 мин
Миргород 05:44 2 мин 05:46 56 мин
Лубны 06:42 4 мин 06:46 38 мин
Гребёнка 07:24 3 мин 07:27 1 ч 27 мин
Борисполь 08:54 3 мин 08:57 22 мин
Дарница 09:19 4 мин 09:23 21 мин
Киев-пасс. 09:44

Дополнительная информация

       Маршрут поезда пролегает по таким станциям как Дружковка, Краматорск, Славянск, Лозовая, Красноград, Полтава-Киевская, Миргород, Дарница.
{{$root.errorText}}