Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 715 Київ - Львів, Интерсити

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 343.71 грн. на поїзд 715 Київ - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 715 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 715 поїзда Київ - Львів, Интерсити

Поїзд Київ - Львів відправляється зі станції Київ в 06:50, та прибуває на станцію Львів в 09:09. Загальний час руху поїзда становить 2 години 19 хвилин.
715 поїзд в дорозі робить 6 зупинок, загальний час зупинок 16 хвилин.

Графік руху Київ - Львів

Поїзд 715 Київ - Львів курсує: ежедневно по 30.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:50 2 ч 19 мин
Винница 09:09 2 мин 09:11 1 ч 36 мин
Хмельницкий 10:47 2 мин 10:49 1 ч 23 мин
Тернополь-пасс. 12:12 2 мин 12:14 1 ч 31 мин
Львов-пасс. 13:45

Скільки коштують квитки на 715 поїзд Київ - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 343 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
715 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
587.62 грн
max:
1208.4 грн
min:
513.02 грн
max:
1034.04 грн
min:
528.1 грн
max:
1092.14 грн
min:
635.22 грн
max:
1324.64 грн
min:
662.02 грн
max:
1373.85 грн
min:
528.1 грн
max:
1056.84 грн
min:
698.49 грн
max:
1324.64 грн
Сидячий 2-й клас
min:
376.79 грн
max:
505.48 грн
min:
376.79 грн
max:
505.48 грн
min:
376.79 грн
max:
496.54 грн
min:
343.71 грн
max:
448.15 грн
min:
409.86 грн
max:
551.41 грн
min:
343.71 грн
max:
459.52 грн
min:
409.86 грн
max:
551.41 грн

Відстань Київ - Львів

Відстань між станцією Київ і станцією Львів складає 567 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 91 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 22:37 20 хв
Святошин 22:57 2 хв 22:59 7 г 15 хв
Подзамче 06:14 2 хв 06:16 10 хв
Львов-пасс. 06:26

Поїзд 181 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 00:55 1 ч 1 мин
Фастов-1 01:56 2 мин 01:58 1 ч 21 мин
Казатин-1 03:19 2 мин 03:21 52 мин
Винница 04:13 3 мин 04:16 1 ч 59 мин
Хмельницкий 06:15 10 мин 06:25 57 мин
Волочиск 07:22 2 мин 07:24 8 мин
Подволочиск 07:32 2 мин 07:34 47 мин
Тернополь-пасс. 08:21 5 мин 08:26 58 мин
Злочев 09:24 2 мин 09:26 25 мин
Красне 09:51 3 мин 09:54 42 мин
Львов-пасс. 10:36

Поїзд 191 : Киев - Львов

Поїзд 217 : Киев - Львов

Поїзд 225 : Киев - Львов

Поїзд 705 : Киев - Львов

Поїзд 747 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:41 1 ч 41 мин
Казатин-1 18:22 1 мин 18:23 31 мин
Калиновка-1 18:54 2 мин 18:56 17 мин
Винница 19:13 3 мин 19:16 19 мин
Гнивань 19:35 1 мин 19:36 1 ч 1 мин
Деражня 20:37 2 мин 20:39 30 мин
Хмельницкий 21:09 3 мин 21:12 47 мин
Волочиск 21:59 2 мин 22:01 46 мин
Тернополь-пасс. 22:47 4 мин 22:51 1 ч 37 мин
Львов-пасс. 00:28

Поїзд 749 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:07 5 ч 50 мин
Львов-пасс. 19:57

Поїзд 755 : Киев - Львов

{{$root.errorText}}