Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 72 Київ - Запоріжжя, ЗАПОРІЖЖЯ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 163.79 грн. на поїзд 72 Київ - Запоріжжя Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Запоріжжя, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 72 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Запоріжжя можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Запоріжжя буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 72 поїзда Київ - Запоріжжя, ЗАПОРІЖЖЯ

Поїзд Київ - Запоріжжя відправляється зі станції Київ в 20:20, та прибуває на станцію Запоріжжя в 07:49. Загальний час руху поїзда становить 11 годин 29 хвилин.
72 поїзд в дорозі робить 12 зупинок, загальний час зупинок 43 хвилини.

Графік руху Київ - Запоріжжя

Поїзд 72 Київ - Запоріжжя курсує: по чётным по 26.03, а ещё 05.03, 09.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:20 1 ч 19 мин
Мироновка 21:39 2 мин 21:41 33 мин
Корсунь 22:14 2 мин 22:16 1 ч 0 мин
Им.тараса шевченко 23:16 4 мин 23:20 2 ч 17 мин
Долинская 01:37 3 мин 01:40 1 ч 43 мин
Кривой рог-главный 03:23 5 мин 03:28 38 мин
Апостолово 04:06 2 мин 04:08 46 мин
Чертомлык 04:54 2 мин 04:56 25 мин
Никополь 05:21 14 мин 05:35 29 мин
Марганец 06:04 2 мин 06:06 1 ч 5 мин
Днепрострой-2 07:11 2 мин 07:13 36 мин
Запорожье-1 07:49

Скільки коштують квитки на 72 поїзд Київ - Запоріжжя

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Запоріжжя можна за ціною від 163 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
72 поїзд - це фирменной группой вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
519.16 грн
max:
935.2 грн
min:
445.64 грн
max:
831.64 грн
min:
477.83 грн
max:
823.32 грн
min:
483.62 грн
max:
918.95 грн
min:
560.45 грн
max:
1000.27 грн
min:
519.16 грн
max:
935.2 грн
min:
560.45 грн
max:
1018.14 грн
Купе
min:
241.7 грн
max:
415.55 грн
min:
227.05 грн
max:
388.99 грн
min:
227.12 грн
max:
383.6 грн
min:
241.7 грн
max:
562.99 грн
min:
256.18 грн
max:
440.63 грн
min:
241.7 грн
max:
415.55 грн
min:
271.36 грн
max:
447.51 грн
Плацкарт
min:
171.38 грн
max:
251.06 грн
min:
163.79 грн
max:
238.34 грн
min:
163.82 грн
max:
235.56 грн
min:
171.33 грн
max:
251.06 грн
min:
178.84 грн
max:
266.57 грн
min:
171.33 грн
max:
254.16 грн
min:
186.66 грн
max:
269.96 грн

Відстань Київ - Запоріжжя

Відстань між станцією Київ і станцією Запоріжжя складає 521 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 38 : Киев - Запорожье

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:07 7 ч 3 мин
Каменское-пасс. 04:10 2 мин 04:12 32 мин
Днепр-главный 04:44 15 мин 04:59 1 ч 38 мин
Запорожье-1 06:37

Поїзд 180 : Киев - Запорожье

Поїзд 206 : Киев - Запорожье

Поїзд 732 : Киев - Запорожье

Поїзд 736 : Киев - Запорожье

Поїзд 737 : Киев - Запорожье

Поїзд 738 : Киев - Запорожье

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 11:50 3 ч 3 мин
Им.тараса шевченко 14:53 1 мин 14:54 1 ч 48 мин
Александрия 16:42 1 мин 16:43 2 ч 32 мин
Днепр-главный 19:15 5 мин 19:20 1 ч 28 мин
Запорожье-1 20:48

Дополнительная информация

       Поезд имеет очень комфортное по времени расписание, для деловых поездок это основной критерий при выборе поезда. 
{{$root.errorText}}