Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 720 Київ - Харків

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 222.15 грн. на поїзд 720 Київ - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 720 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 720 поїзда Київ - Харків

Поїзд Київ - Харків відправляється зі станції Київ в 18:30, та прибуває на станцію Харків в 23:39. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 9 хвилин.
720 поїзд в дорозі робить 9 зупинок, загальний час зупинок 23 хвилини.

Графік руху Київ - Харків

Поїзд 720 Київ - Харків курсує: ежедневно, кроме вт по 30.06
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:30 20 мин
Дарница 18:50 2 мин 18:52 14 мин
Борисполь 19:06 2 мин 19:08 57 мин
Гребёнка 20:05 2 мин 20:07 20 мин
Лубны 20:27 2 мин 20:29 21 мин
Ромодан 20:50 2 мин 20:52 17 мин
Миргород 21:09 2 мин 21:11 51 мин
Полтава-киевская 22:02 2 мин 22:04 1 ч 35 мин
Харьков-пасс. 23:39

Скільки коштують квитки на 720 поїзд Київ - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 222 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
720 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
760.13 грн
max:
1018.07 грн
min:
715.05 грн
max:
804.66 грн
min:
681.26 грн
max:
897.02 грн
min:
763.23 грн
max:
1153.16 грн
min:
848.63 грн
max:
1133.41 грн
min:
688.73 грн
max:
951.84 грн
min:
822.41 грн
max:
1153.16 грн
Сидячий 2-й клас
min:
241.73 грн
max:
421.42 грн
min:
222.15 грн
max:
421.42 грн
min:
222.15 грн
max:
421.42 грн
min:
241.73 грн
max:
380.1 грн
min:
261.3 грн
max:
454.33 грн
min:
241.73 грн
max:
380.1 грн
min:
261.3 грн
max:
454.33 грн

Відстань Київ - Харків

Відстань між станцією Київ і станцією Харків складає 483 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 1 : Ивано-Франковск - Константиновка

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ивано-франковск 19:30 2 г 10 хв
Львов-пасс. 21:40 20 хв 22:00 6 г 16 хв
Киев-пасс. 04:16 20 хв 04:36 3 г 58 хв
Полтава-киевская 08:34 22 хв 08:56 2 г 16 хв
Харьков-пасс. 11:12 28 хв 11:40 1 г 47 хв
Лозовая 13:27 3 хв 13:30 1 г 11 хв
Славянск 14:41 2 хв 14:43 15 хв
Краматорск 14:58 2 хв 15:00 12 хв
Дружковка 15:12 2 хв 15:14 22 хв
Константиновка 15:36

Поїзд 2 : Константиновка - Ивано-Франковск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Константиновка 16:34 17 мин
Дружковка 16:51 2 мин 16:53 12 мин
Краматорск 17:05 2 мин 17:07 20 мин
Славянский курорт 17:27 2 мин 17:29 22 мин
Лиман 17:51 2 мин 17:53 28 мин
Святогорск 18:21 2 мин 18:23 29 мин
Изюм 18:52 2 мин 18:54 1 ч 50 мин
Харьков-пасс. 20:44 23 мин 21:07 2 ч 13 мин
Полтава-киевская 23:20 20 мин 23:40 4 ч 2 мин
Киев-пасс. 03:42 20 мин 04:02 6 ч 19 мин
Львов-пасс. 10:21 20 мин 10:41 2 ч 27 мин
Ивано-франковск 13:08

Поїзд 15 : Харьков - Рахов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 18:40 2 ч 11 мин
Полтава-киевская 20:51 20 мин 21:11 3 ч 52 мин
Киев-пасс. 01:03 15 мин 01:18 6 ч 21 мин
Львов-пасс. 07:39

Поїзд 17 : Харьков - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 15:10 2 ч 11 мин
Полтава-киевская 17:21 20 мин 17:41 1 ч 50 мин
Лубны 19:31 11 мин 19:42 2 ч 8 мин
Киев-пасс. 21:50 20 мин 22:10 6 ч 40 мин
Львов-пасс. 04:50 29 мин 05:19 59 мин
Стрый 06:18 2 мин 06:20 57 мин
Славско 07:17 2 мин 07:19 47 мин
Воловец 08:06 2 мин 08:08 30 мин
Свалява 08:38 2 мин 08:40 24 мин
Мукачево 09:04 4 мин 09:08 1 ч 14 мин
Ужгород 10:22

Поїзд 21 : Харьков - Трускавец

Поїзд 45 : Ужгород - Лисичанск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ужгород 21:00 50 мин
Батево 21:50 4 мин 21:54 40 мин
Мукачево 22:34 5 мин 22:39 16 мин
Карпаты 22:55 1 мин 22:56 9 мин
Свалява 23:05 3 мин 23:08 31 мин
Воловец 23:39 10 мин 23:49 32 мин
Лавочне 00:21 10 мин 00:31 13 мин
Славско 00:44 3 мин 00:47 58 мин
Стрый 01:45 16 мин 02:01 1 ч 2 мин
Львов-пасс. 03:03 20 мин 03:23 1 ч 2 мин
Броды 04:25 2 мин 04:27 9 мин
Радивилов 04:36 2 мин 04:38 34 мин
Дубно 05:12 2 мин 05:14 53 мин
Острог 06:07 2 мин 06:09 15 мин
Кривин 06:24 2 мин 06:26 11 мин
Славута-1 06:37 2 мин 06:39 19 мин
Шепетовка 06:58 12 мин 07:10 28 мин
Радулино 07:38 2 мин 07:40 22 мин
Новоград-волынский 1 08:02 12 мин 08:14 32 мин
Яблонец 08:46 2 мин 08:48 36 мин
Коростень 09:24 2 мин 09:26 58 мин
Малин 10:24 2 мин 10:26 1 ч 5 мин
Святошин 11:31 2 мин 11:33 16 мин
Киев-пасс. 11:49 20 мин 12:09 20 мин
Дарница 12:29 2 мин 12:31 1 ч 21 мин
Нежин 13:52 2 мин 13:54 59 мин
Бахмач-пасс. 14:53 2 мин 14:55 22 мин
Конотоп 15:17 5 мин 15:22 44 мин
Путивль 16:06 2 мин 16:08 30 мин
Ворожба-пасс. 16:38 22 мин 17:00 12 мин
Белополье 17:12 2 мин 17:14 46 мин
Сумы 18:00 30 мин 18:30 1 ч 1 мин
Смородино 19:31 3 мин 19:34 21 мин
Кириковка 19:55 2 мин 19:57 42 мин
Богодухов 20:39 2 мин 20:41 49 мин
Люботин 21:30 7 мин 21:37 30 мин
Харьков-пасс. 22:07 38 мин 22:45 57 мин
Чугуев 23:42 2 мин 23:44 37 мин
Шевченково-южное 00:21 2 мин 00:23 44 мин
Купянск-узловой 01:07 23 мин 01:30 1 ч 15 мин
Сватово 02:45 3 мин 02:48 22 мин
Кабанье 03:10 2 мин 03:12 21 мин
Кременное 03:33 2 мин 03:35 15 мин
Рубежное 03:50 4 мин 03:54 21 мин
Лисичанск 04:15

Поїзд 46 : Лисичанск - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Лисичанск 06:53 18 мин
Рубежное 07:11 4 мин 07:15 16 мин
Кременное 07:31 2 мин 07:33 21 мин
Кабанье 07:54 2 мин 07:56 24 мин
Сватово 08:20 5 мин 08:25 27 мин
Кузёмовка 08:52 2 мин 08:54 19 мин
Кисловка 09:13 2 мин 09:15 22 мин
Купянск-узловой 09:37 20 мин 09:57 37 мин
Шевченково-южное 10:34 2 мин 10:36 33 мин
Чугуев 11:09 2 мин 11:11 55 мин
Харьков-пасс. 12:06 33 мин 12:39 41 мин
Люботин 13:20 2 мин 13:22 48 мин
Богодухов 14:10 2 мин 14:12 34 мин
Кириковка 14:46 2 мин 14:48 20 мин
Смородино 15:08 3 мин 15:11 55 мин
Сумы 16:06 30 мин 16:36 48 мин
Белополье 17:24 2 мин 17:26 11 мин
Ворожба-пасс. 17:37 22 мин 17:59 30 мин
Путивль 18:29 2 мин 18:31 43 мин
Конотоп 19:14 5 мин 19:19 24 мин
Бахмач-пасс. 19:43 2 мин 19:45 55 мин
Нежин 20:40 2 мин 20:42 1 ч 25 мин
Дарница 22:07 2 мин 22:09 18 мин
Киев-пасс. 22:27 20 мин 22:47 21 мин
Святошин 23:08 2 мин 23:10 4 ч 5 мин
Шепетовка 03:15 23 мин 03:38 24 мин
Славута-1 04:02 2 мин 04:04 15 мин
Кривин 04:19 2 мин 04:21 20 мин
Острог 04:41 2 мин 04:43 57 мин
Дубно 05:40 4 мин 05:44 35 мин
Радивилов 06:19 2 мин 06:21 10 мин
Броды 06:31 27 мин 06:58 1 ч 17 мин
Львов-пасс. 08:15 26 мин 08:41 1 ч 1 мин
Стрый 09:42 2 мин 09:44 56 мин
Славско 10:40 2 мин 10:42 12 мин
Лавочне 10:54

Поїзд 64 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:12 20 мин
Дарница 23:32 3 мин 23:35 3 ч 42 мин
Полтава-киевская 03:17 20 мин 03:37 1 ч 49 мин
Люботин 05:26 1 мин 05:27 30 мин
Харьков-пасс. 05:57

Поїзд 138 : Хмельницкий - Лисичанск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Хмельницкий 16:52 1 ч 29 мин
Браилов 18:21 2 мин 18:23 15 мин
Гнивань 18:38 2 мин 18:40 25 мин
Винница 19:05 5 мин 19:10 1 ч 3 мин
Казатин-1 20:13 2 мин 20:15 1 ч 41 мин
Фастов-1 21:56 2 мин 21:58 51 мин
Киев-пасс. 22:49 29 мин 23:18 22 мин
Дарница 23:40 2 мин 23:42 1 ч 27 мин
Гребёнка 01:09 22 мин 01:31 56 мин
Лубны 02:27 5 мин 02:32 31 мин
Ромодан 03:03 2 мин 03:05 26 мин
Миргород 03:31 2 мин 03:33 14 мин
Гоголево 03:47 2 мин 03:49 34 мин
Решетиловка 04:23 2 мин 04:25 34 мин
Полтава-киевская 04:59 25 мин 05:24 1 ч 47 мин
Люботин 07:11 3 мин 07:14 38 мин
Харьков-пасс. 07:52 28 мин 08:20 54 мин
Чугуев 09:14 2 мин 09:16 20 мин
Граково 09:36 2 мин 09:38 23 мин
Шевченково-южное 10:01 2 мин 10:03 38 мин
Купянск-узловой 10:41 20 мин 11:01 31 мин
Кисловка 11:32 2 мин 11:34 18 мин
Кузёмовка 11:52 2 мин 11:54 24 мин
Сватово 12:18

Поїзд 142 : Львов - Артемовск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 14:20 12 мин
Подзамче 14:32 2 мин 14:34 1 ч 8 мин
Сосновка 15:42 2 мин 15:44 19 мин
Червоноград 16:03 2 мин 16:05 13 мин
Сокаль 16:18 5 мин 16:23 25 мин
Иваничи 16:48 3 мин 16:51 28 мин
Владимир-волынский 17:19 5 мин 17:24 30 мин
Турийск 17:54 1 мин 17:55 27 мин
Ковель 18:22 5 мин 18:27 56 мин
Маневичи 19:23 3 мин 19:26 19 мин
Чарторийск 19:45 1 мин 19:46 5 мин
Вараш 19:51 1 мин 19:52 8 мин
Рафаловка 20:00 3 мин 20:03 22 мин
Антоновка 20:25 3 мин 20:28 27 мин
Сарны 20:55 7 мин 21:02 39 мин
Клесов 21:41 2 мин 21:43 15 мин
Томашгород 21:58 3 мин 22:01 13 мин
Рокитно-волынское 22:14 3 мин 22:17 13 мин
Остки 22:30 2 мин 22:32 23 мин
Олевск 22:55 5 мин 23:00 40 мин
Белокоровичи 23:40 2 мин 23:42 53 мин
Коростень 00:35 20 мин 00:55 1 ч 41 мин
Житомир 02:36 20 мин 02:56 1 ч 47 мин
Фастов-1 04:43 2 мин 04:45 55 мин
Киев-пасс. 05:40 43 мин 06:23 19 мин
Дарница 06:42 4 мин 06:46 18 мин
Борисполь 07:04 18 мин 07:22 1 ч 15 мин
Гребёнка 08:37 2 мин 08:39 32 мин
Лубны 09:11 2 мин 09:13 59 мин
Миргород 10:12 2 мин 10:14 23 мин
Яреськи 10:37 2 мин 10:39 54 мин
Полтава-киевская 11:33 20 мин 11:53 2 ч 28 мин
Харьков-пасс. 14:21 27 мин 14:48 2 ч 1 мин
Изюм 16:49 2 мин 16:51 25 мин
Святогорск 17:16 2 мин 17:18 29 мин
Лиман 17:47 3 мин 17:50 22 мин
Северск 18:12 2 мин 18:14 16 мин
Соль 18:30 2 мин 18:32 23 мин
Бахмут 18:55

Поїзд 211 : Харьков - Львов

Поїзд 721 : Киев - Харьков

Поїзд 722 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:45 18 мин
Дарница 07:03 2 мин 07:05 1 ч 57 мин
Миргород 09:02 2 мин 09:04 51 мин
Полтава-киевская 09:55 2 мин 09:57 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 11:35

Поїзд 723 : Киев - Харьков

Поїзд 724 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 13:20 18 мин
Дарница 13:38 2 мин 13:40 2 ч 7 мин
Миргород 15:47 2 мин 15:49 51 мин
Полтава-киевская 16:40 2 мин 16:42 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 18:20

Поїзд 725 : Киев - Харьков

Поїзд 726 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:03 17 мин
Дарница 18:20 2 мин 18:22 1 ч 55 мин
Миргород 20:17 2 мин 20:19 51 мин
Полтава-киевская 21:10 2 мин 21:12 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 22:50

Поїзд 728 : Киев - Харьков

Поїзд 776 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 00:22 19 мин
Дарница 00:41 2 мин 00:43 13 мин
Бровары 00:56 1 мин 00:57 1 ч 0 мин
Нежин 01:57 2 мин 01:59 49 мин
Бахмач-пасс. 02:48 2 мин 02:50 21 мин
Конотоп 03:11 2 мин 03:13 44 мин
Путивль 03:57 2 мин 03:59 29 мин
Ворожба-пасс. 04:28 22 мин 04:50 10 мин
Белополье 05:00 1 мин 05:01 40 мин
Сумы 05:41 5 мин 05:46 47 мин
Смородино 06:33 2 мин 06:35 20 мин
Кириковка 06:55 1 мин 06:56 33 мин
Богодухов 07:29 1 мин 07:30 47 мин
Люботин 08:17 1 мин 08:18 28 мин
Харьков-пасс. 08:46
{{$root.errorText}}