Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 721 Харків - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 296.09 грн. на поїзд 721 Харків - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Харків до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 721 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Харків - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 721 поїзда Харків - Київ

Поїзд Харків - Київ відправляється зі станції Харків в 18:35, та прибуває на станцію Київ в 23:29. Загальний час руху поїзда становить 4 години 54 хвилини.
721 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 7 хвилин.

Графік руху Харків - Київ

Поїзд 721 Харків - Київ курсує: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 сентября, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 18:35 1 ч 41 мин
Полтава-киевская 20:16 2 мин 20:18 50 мин
Миргород 21:08 2 мин 21:10 2 ч 0 мин
Дарница 23:10 2 мин 23:12 17 мин
Киев-пасс. 23:29

Скільки коштують квитки на 721 поїзд Харків - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 296 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
721 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
494.99 грн
max:
1025.06 грн
min:
468.2 грн
max:
878.2 грн
min:
450.08 грн
max:
927.16 грн
min:
700.4 грн
max:
1122.97 грн
min:
617.22 грн
max:
1203.49 грн
min:
622.45 грн
max:
927.16 грн
min:
700.64 грн
max:
1122.97 грн
Сидячий 2-й клас
min:
323.91 грн
max:
432.12 грн
min:
323.87 грн
max:
432.12 грн
min:
323.87 грн
max:
432.12 грн
min:
296.09 грн
max:
386.73 грн
min:
351.65 грн
max:
470.74 грн
min:
296.09 грн
max:
386.73 грн
min:
351.65 грн
max:
470.74 грн

Відстань Харків - Київ

Відстань між станцією Харків і станцією Київ складає 483 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 63 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 23:11 31 мин
Люботин 23:42 1 мин 23:43 1 ч 47 мин
Полтава-киевская 01:30 20 мин 01:50 3 ч 53 мин
Дарница 05:43 2 мин 05:45 18 мин
Киев-пасс. 06:03

Поїзд 719 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 05:54 1 ч 40 мин
Полтава-киевская 07:34 3 мин 07:37 51 мин
Миргород 08:28 10 мин 08:38 18 мин
Ромодан 08:56 2 мин 08:58 20 мин
Лубны 09:18 2 мин 09:20 22 мин
Гребёнка 09:42 2 мин 09:44 55 мин
Борисполь 10:39 2 мин 10:41 13 мин
Дарница 10:54 2 мин 10:56 15 мин
Киев-пасс. 11:11

Поїзд 722 : Харьков - Киев

Поїзд 723 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 13:09 1 ч 38 мин
Полтава-киевская 14:47 2 мин 14:49 49 мин
Миргород 15:38 2 мин 15:40 2 ч 0 мин
Дарница 17:40 2 мин 17:42 14 мин
Киев-пасс. 17:56

Поїзд 724 : Харьков - Киев

Поїзд 725 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 07:15 1 ч 38 мин
Полтава-киевская 08:53 2 мин 08:55 51 мин
Миргород 09:46 2 мин 09:48 1 ч 59 мин
Дарница 11:47 2 мин 11:49 14 мин
Киев-пасс. 12:03

Поїзд 726 : Харьков - Киев

Поїзд 727 : Харьков - Киев

Поїзд 775 : Харьков - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 21:25 1 ч 15 мин
Богодухов 22:40 1 мин 22:41 32 мин
Кириковка 23:13 1 мин 23:14 19 мин
Смородино 23:33 2 мин 23:35 46 мин
Сумы 00:21 5 мин 00:26 41 мин
Белополье 01:07 1 мин 01:08 9 мин
Ворожба-пасс. 01:17 20 мин 01:37 28 мин
Путивль 02:05 2 мин 02:07 41 мин
Конотоп 02:48 2 мин 02:50 22 мин
Бахмач-пасс. 03:12 2 мин 03:14 47 мин
Нежин 04:01 2 мин 04:03 1 ч 11 мин
Дарница 05:14 2 мин 05:16 18 мин
Киев-пасс. 05:34
{{$root.errorText}}