Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 724 Київ - Харків

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 296.09 грн. на поїзд 724 Київ - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 724 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 724 поїзда Київ - Харків

Поїзд Київ - Харків відправляється зі станції Київ в 13:20, та прибуває на станцію Харків в 18:20. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 0 хвилин.
724 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 6 хвилин.

Графік руху Київ - Харків

Поїзд 724 Київ - Харків курсує: ежедневно по 09.06
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 12:54 18 мин
Дарница 13:12 2 мин 13:14 2 ч 23 мин
Миргород 15:37 2 мин 15:39 51 мин
Полтава-киевская 16:30 2 мин 16:32 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 18:10

Скільки коштують квитки на 724 поїзд Київ - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 296 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
724 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
697.12 грн
max:
1052.51 грн
min:
599.45 грн
max:
901.53 грн
min:
448.83 грн
max:
951.84 грн
min:
538.37 грн
max:
1115.29 грн
min:
560.75 грн
max:
1203.49 грн
min:
448.83 грн
max:
897.02 грн
min:
538.37 грн
max:
1122.97 грн
Сидячий 2-й клас
min:
313.91 грн
max:
432.12 грн
min:
323.87 грн
max:
432.12 грн
min:
323.87 грн
max:
432.12 грн
min:
296.09 грн
max:
393.52 грн
min:
351.65 грн
max:
462.45 грн
min:
296.09 грн
max:
393.52 грн
min:
351.65 грн
max:
470.74 грн

Відстань Київ - Харків

Відстань між станцією Київ і станцією Харків складає 507 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 64 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:12 20 мин
Дарница 23:32 3 мин 23:35 3 ч 42 мин
Полтава-киевская 03:17 20 мин 03:37 1 ч 49 мин
Люботин 05:26 1 мин 05:27 30 мин
Харьков-пасс. 05:57

Поїзд 720 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:30 20 мин
Дарница 18:50 2 мин 18:52 14 мин
Борисполь 19:06 2 мин 19:08 57 мин
Гребёнка 20:05 2 мин 20:07 20 мин
Лубны 20:27 2 мин 20:29 21 мин
Ромодан 20:50 2 мин 20:52 17 мин
Миргород 21:09 2 мин 21:11 51 мин
Полтава-киевская 22:02 2 мин 22:04 1 ч 35 мин
Харьков-пасс. 23:39

Поїзд 721 : Киев - Харьков

Поїзд 722 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:45 18 мин
Дарница 07:03 2 мин 07:05 1 ч 57 мин
Миргород 09:02 2 мин 09:04 51 мин
Полтава-киевская 09:55 2 мин 09:57 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 11:35

Поїзд 723 : Киев - Харьков

Поїзд 725 : Киев - Харьков

Поїзд 726 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:03 17 мин
Дарница 18:20 2 мин 18:22 1 ч 55 мин
Миргород 20:17 2 мин 20:19 51 мин
Полтава-киевская 21:10 2 мин 21:12 1 ч 38 мин
Харьков-пасс. 22:50

Поїзд 728 : Киев - Харьков

Поїзд 776 : Киев - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 00:22 19 мин
Дарница 00:41 2 мин 00:43 13 мин
Бровары 00:56 1 мин 00:57 1 ч 0 мин
Нежин 01:57 2 мин 01:59 49 мин
Бахмач-пасс. 02:48 2 мин 02:50 21 мин
Конотоп 03:11 2 мин 03:13 44 мин
Путивль 03:57 2 мин 03:59 29 мин
Ворожба-пасс. 04:28 22 мин 04:50 10 мин
Белополье 05:00 1 мин 05:01 40 мин
Сумы 05:41 5 мин 05:46 47 мин
Смородино 06:33 2 мин 06:35 20 мин
Кириковка 06:55 1 мин 06:56 33 мин
Богодухов 07:29 1 мин 07:30 47 мин
Люботин 08:17 1 мин 08:18 28 мин
Харьков-пасс. 08:46
{{$root.errorText}}