Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 732 Київ - Запоріжжя

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 323.07 грн. на поїзд 732 Київ - Запоріжжя Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Запоріжжя, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 732 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Запоріжжя можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Запоріжжя буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 732 поїзда Київ - Запоріжжя

Поїзд Київ - Запоріжжя відправляється зі станції Київ в 07:08, та прибуває на станцію Запоріжжя в 13:17. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 9 хвилин.
732 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 15 хвилин.

Графік руху Київ - Запоріжжя

Поїзд 732 Київ - Запоріжжя курсує: ежедневно, кроме сб, вс по 23.04
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 07:08 2 ч 24 мин
Им.тараса шевченко 09:32 1 мин 09:33 1 ч 40 мин
Знаменка-пасс. 11:13 1 мин 11:14 33 мин
Александрия 11:47 1 мин 11:48 46 мин
Пятихатки-пасс. 12:34 1 мин 12:35 45 мин
Каменское-пасс. 13:20 1 мин 13:21 25 мин
Днепр-главный 13:46 10 мин 13:56 1 ч 19 мин
Запорожье-1 15:15

Скільки коштують квитки на 732 поїзд Київ - Запоріжжя

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Запоріжжя можна за ціною від 323 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
732 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
665.81 грн
max:
1226.6 грн
min:
737.99 грн
max:
1049.51 грн
min:
634.96 грн
max:
1138.33 грн
min:
668.78 грн
max:
1381.07 грн
min:
902.68 грн
max:
1441.75 грн
min:
565.17 грн
max:
1108.53 грн
min:
680.55 грн
max:
1389.81 грн
Сидячий 2-й клас
min:
382.84 грн
max:
530.71 грн
min:
343.85 грн
max:
530.71 грн
min:
382.84 грн
max:
530.71 грн
min:
349.14 грн
max:
482.24 грн
min:
416.52 грн
max:
579.18 грн
min:
323.07 грн
max:
482.24 грн
min:
416.52 грн
max:
579.18 грн

Відстань Київ - Запоріжжя

Відстань між станцією Київ і станцією Запоріжжя складає 563 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 38 : Киев - Запорожье

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:07 7 ч 3 мин
Каменское-пасс. 04:10 2 мин 04:12 32 мин
Днепр-главный 04:44 15 мин 04:59 1 ч 38 мин
Запорожье-1 06:37

Поїзд 72 : Киев - Запорожье

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:20 1 ч 19 мин
Мироновка 21:39 2 мин 21:41 33 мин
Корсунь 22:14 2 мин 22:16 1 ч 0 мин
Им.тараса шевченко 23:16 4 мин 23:20 2 ч 17 мин
Долинская 01:37 3 мин 01:40 1 ч 43 мин
Кривой рог-главный 03:23 5 мин 03:28 38 мин
Апостолово 04:06 2 мин 04:08 46 мин
Чертомлык 04:54 2 мин 04:56 25 мин
Никополь 05:21 14 мин 05:35 29 мин
Марганец 06:04 2 мин 06:06 1 ч 5 мин
Днепрострой-2 07:11 2 мин 07:13 36 мин
Запорожье-1 07:49

Поїзд 180 : Киев - Запорожье

Поїзд 206 : Киев - Запорожье

Поїзд 736 : Киев - Запорожье

Поїзд 737 : Киев - Запорожье

Поїзд 738 : Киев - Запорожье

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 11:50 3 ч 3 мин
Им.тараса шевченко 14:53 1 мин 14:54 1 ч 48 мин
Александрия 16:42 1 мин 16:43 2 ч 32 мин
Днепр-главный 19:15 5 мин 19:20 1 ч 28 мин
Запорожье-1 20:48
{{$root.errorText}}