Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 732 Запоріжжя - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 349.14 грн. на поїзд 732 Запоріжжя - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Запоріжжя до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 732 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Запоріжжя - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 732 поїзда Запоріжжя - Київ

Поїзд Запоріжжя - Київ відправляється зі станції Запоріжжя в 17:02, та прибуває на станцію Київ в 22:53. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 51 хвилина.
732 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 15 хвилин.

Графік руху Запоріжжя - Київ

Поїзд 732 Запоріжжя - Київ курсує: ежедневно по 14.10, кроме 05.10, 07.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 15:32 1 ч 20 мин
Днепр-главный 16:52 10 мин 17:02 26 мин
Каменское-пасс. 17:28 1 мин 17:29 47 мин
Пятихатки-пасс. 18:16 1 мин 18:17 42 мин
Александрия 18:59 1 мин 19:00 32 мин
Знаменка-пасс. 19:32 1 мин 19:33 1 ч 0 мин
Им.тараса шевченко 20:33 1 мин 20:34 2 ч 19 мин
Киев-пасс. 22:53

Скільки коштують квитки на 732 поїзд Запоріжжя - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 349 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
732 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
665.81 грн
max:
1267.65 грн
min:
678.45 грн
max:
1049.51 грн
min:
555.53 грн
max:
1145.48 грн
min:
666.85 грн
max:
1389.81 грн
min:
902.68 грн
max:
1450.89 грн
min:
609.35 грн
max:
1145.48 грн
min:
807.96 грн
max:
1389.81 грн
Сидячий 2-й клас
min:
382.84 грн
max:
521.25 грн
min:
382.84 грн
max:
530.71 грн
min:
372.84 грн
max:
530.71 грн
min:
352.35 грн
max:
482.24 грн
min:
416.52 грн
max:
579.18 грн
min:
349.14 грн
max:
482.24 грн
min:
416.52 грн
max:
579.18 грн

Відстань Запоріжжя - Київ

Відстань між станцією Запоріжжя і станцією Київ складає 520 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 38 : Запорожье - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 21:38 1 г 32 хв
Днепр-главный 23:10 15 хв 23:25 29 хв
Каменское-пасс. 23:54 2 хв 23:56 2 г 3 хв
Александрия 01:59 1 хв 02:00 4 г 9 хв
Киев-пасс. 06:09

Поїзд 72 : Запорожье - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 19:47 40 мин
Днепрострой-2 20:27 2 мин 20:29 1 ч 1 мин
Марганец 21:30 3 мин 21:33 27 мин
Никополь 22:00 15 мин 22:15 32 мин
Чертомлык 22:47 3 мин 22:50 50 мин
Апостолово 23:40 3 мин 23:43 37 мин
Кривой рог-главный 00:20 7 мин 00:27 1 ч 43 мин
Долинская 02:10 2 мин 02:12 2 ч 4 мин
Им.тараса шевченко 04:16 3 мин 04:19 57 мин
Корсунь 05:16 2 мин 05:18 31 мин
Мироновка 05:49 2 мин 05:51 1 ч 13 мин
Киев-пасс. 07:04

Поїзд 180 : Запорожье - Киев

Поїзд 282 : Запорожье - Киев

Поїзд 736 : Запорожье - Киев

Поїзд 738 : Запорожье - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 08:16 1 ч 32 мин
Днепр-главный 09:48 5 мин 09:53 4 ч 1 мин
Им.тараса шевченко 13:54 1 мин 13:55 2 ч 40 мин
Киев-пасс. 16:35
{{$root.errorText}}