Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 733 Покровськ - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 383.48 грн. на поїзд 733 Покровськ - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Покровськ до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 733 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Покровськ - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 733 поїзда Покровськ - Київ

Поїзд Покровськ - Київ відправляється зі станції Покровськ в 07:01, та прибуває на станцію Київ в 12:52. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 51 хвилина.
733 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 15 хвилин.

Графік руху Покровськ - Київ

Поїзд 733 Покровськ - Київ курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Покровск 04:39 2 г 12 хв
Днепр-главный 06:51 10 хв 07:01 26 хв
Каменское-пасс. 07:27 1 хв 07:28 48 хв
Пятихатки-пасс. 08:16 1 хв 08:17 42 хв
Александрия 08:59 1 хв 09:00 32 хв
Знаменка-пасс. 09:32 1 хв 09:33 1 г 0 хв
Им.тараса шевченко 10:33 1 хв 10:34 2 г 18 хв
Киев-пасс. 12:52

Скільки коштують квитки на 733 поїзд Покровськ - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 383 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
733 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
927.95 грн
max:
1317.72 грн
min:
626.38 грн
max:
1126.97 грн
min:
759.69 грн
max:
1136.89 грн
min:
731.45 грн
max:
1493.27 грн
min:
1043.67 грн
max:
1508.48 грн
min:
594.7 грн
max:
1190.55 грн
min:
718.69 грн
max:
1484.11 грн
Сидячий 2-й клас
min:
456.19 грн
max:
556.97 грн
min:
420.93 грн
max:
567.16 грн
min:
420.98 грн
max:
567.16 грн
min:
383.48 грн
max:
515.03 грн
min:
458.48 грн
max:
619.28 грн
min:
415.19 грн
max:
482.74 грн
min:
497.22 грн
max:
619.28 грн

Відстань Покровськ - Київ

Відстань між станцією Покровськ і станцією Київ складає 652 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 135 : Покровск - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Покровск 22:45 32 мин
Межевая 23:17 2 мин 23:19 24 мин
Просяная им. приклонского в.в. 23:43 2 мин 23:45 12 мин
Чаплино 23:57 2 мин 23:59 59 мин
Синельниково-2 00:58 2 мин 01:00 40 мин
Днепр-главный 01:40 50 мин 02:30 33 мин
Каменское-пасс. 03:03 2 мин 03:05 30 мин
Верховцево 03:35 2 мин 03:37 45 мин
Пятихатки-пасс. 04:22 2 мин 04:24 1 ч 14 мин
Александрия 05:38 2 мин 05:40 43 мин
Знаменка-пасс. 06:23 5 мин 06:28 55 мин
Каменка 07:23 2 мин 07:25 20 мин
Им.тараса шевченко 07:45 3 мин 07:48 31 мин
Цветково 08:19 2 мин 08:21 1 ч 1 мин
Мироновка 09:22 2 мин 09:24 1 ч 40 мин
Киев-пасс. 11:04 3 ч 25 мин 14:29 4 ч 55 мин
Долинская 19:24 18 мин 19:42 1 ч 51 мин
Николаев-пасс. 21:33 4 мин 21:37 44 мин
Херсон 22:21

Поїзд 734 : Покровск - Киев

{{$root.errorText}}