Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 734 Київ - Покровськ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 383.48 грн. на поїзд 734 Київ - Покровськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Покровськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 734 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Покровськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Покровськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 734 поїзда Київ - Покровськ

Поїзд Київ - Покровськ відправляється зі станції Київ в 17:35, та прибуває на станцію Покровськ в 23:44. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 9 хвилин.
734 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 15 хвилин.

Графік руху Київ - Покровськ

Поїзд 734 Київ - Покровськ курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 17:35 2 ч 24 мин
Им.тараса шевченко 19:59 1 мин 20:00 1 ч 11 мин
Знаменка-пасс. 21:11 1 мин 21:12 33 мин
Александрия 21:45 1 мин 21:46 46 мин
Пятихатки-пасс. 22:32 1 мин 22:33 45 мин
Каменское-пасс. 23:18 1 мин 23:19 25 мин
Днепр-главный 23:44 10 мин 23:54 2 ч 11 мин
Покровск 02:05

Скільки коштують квитки на 734 поїзд Київ - Покровськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Покровськ можна за ціною від 383 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
734 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
716.71 грн
max:
1317.72 грн
min:
615.09 грн
max:
1164.36 грн
min:
882.21 грн
max:
1141.25 грн
min:
860.36 грн
max:
1444.88 грн
min:
819.27 грн
max:
1508.48 грн
min:
696.62 грн
max:
1230.14 грн
min:
782.48 грн
max:
1412.13 грн
Сидячий 2-й клас
min:
456.19 грн
max:
567.16 грн
min:
456.19 грн
max:
567.16 грн
min:
420.98 грн
max:
567.16 грн
min:
383.48 грн
max:
515.03 грн
min:
497.29 грн
max:
619.28 грн
min:
415.19 грн
max:
515.03 грн
min:
458.41 грн
max:
619.28 грн

Відстань Київ - Покровськ

Відстань між станцією Київ і станцією Покровськ складає 653 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 136 : Киев - Покровск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:19 1 ч 15 мин
Мироновка 20:34 2 мин 20:36 1 ч 4 мин
Цветково 21:40 7 мин 21:47 31 мин
Им.тараса шевченко 22:18 15 мин 22:33 20 мин
Каменка 22:53 2 мин 22:55 58 мин
Знаменка-пасс. 23:53 12 мин 00:05 36 мин
Александрия 00:41 2 мин 00:43 1 ч 20 мин
Пятихатки-пасс. 02:03 2 мин 02:05 32 мин
Верховцево 02:37 2 мин 02:39 25 мин
Каменское-пасс. 03:04 2 мин 03:06 32 мин
Днепр-главный 03:38 57 мин 04:35 41 мин
Синельниково-2 05:16 2 мин 05:18 57 мин
Чаплино 06:15 2 мин 06:17 12 мин
Просяная им. приклонского в.в. 06:29 2 мин 06:31 25 мин
Межевая 06:56 2 мин 06:58 33 мин
Покровск 07:31

Поїзд 733 : Киев - Покровск

{{$root.errorText}}