Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 738 Запоріжжя - Київ, Интерсити

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 314.53 грн. на поїзд 738 Запоріжжя - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Запоріжжя до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 738 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Запоріжжя - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 738 поїзда Запоріжжя - Київ, Интерсити

Поїзд Запоріжжя - Київ відправляється зі станції Запоріжжя в 09:53, та прибуває на станцію Київ в 16:35. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 42 хвилини.
738 поїзд в дорозі робить 3 зупинки, загальний час зупинок 5 хвилин.

Графік руху Запоріжжя - Київ

Поїзд 738 Запоріжжя - Київ курсує: ежедневно, кроме 05.10, 07.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 08:16 1 ч 32 мин
Днепр-главный 09:48 5 мин 09:53 4 ч 1 мин
Им.тараса шевченко 13:54 1 мин 13:55 2 ч 40 мин
Киев-пасс. 16:35

Скільки коштують квитки на 738 поїзд Запоріжжя - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 314 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
738 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1725.71 грн
max:
2429.62 грн
min:
1563.74 грн
max:
2197.26 грн
min:
1563.74 грн
max:
2197.26 грн
min:
1725.71 грн
max:
2429.62 грн
min:
1887.66 грн
max:
2662 грн
min:
1219.61 грн
max:
2357.06 грн
min:
1887.66 грн
max:
2582.15 грн
Купе
min:
719.15 грн
max:
992.82 грн
min:
656.82 грн
max:
903.13 грн
min:
656.82 грн
max:
903.13 грн
min:
719.15 грн
max:
992.82 грн
min:
689.04 грн
max:
1082.5 грн
min:
719.15 грн
max:
962.09 грн
min:
781.45 грн
max:
1048.7 грн
Плацкарт
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
314.53 грн
max:
314.53 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
Сидячий 1-й клас
min:
727.79 грн
max:
942.82 грн
min:
606.82 грн
max:
853.13 грн
min:
606.82 грн
max:
853.13 грн
min:
669.52 грн
max:
942.82 грн
min:
731.45 грн
max:
1032.5 грн
min:
669.15 грн
max:
912.09 грн
min:
731.85 грн
max:
998.7 грн
Сидячий 2-й клас
min:
375.04 грн
max:
478.73 грн
min:
316.65 грн
max:
435.46 грн
min:
316.65 грн
max:
435.46 грн
min:
346.91 грн
max:
478.73 грн
min:
376.8 грн
max:
521.98 грн
min:
346.73 грн
max:
463.95 грн
min:
407.94 грн
max:
505.74 грн

Відстань Запоріжжя - Київ

Відстань між станцією Запоріжжя і станцією Київ складає 562 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 38 : Запорожье - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 21:38 1 г 32 хв
Днепр-главный 23:10 15 хв 23:25 29 хв
Каменское-пасс. 23:54 2 хв 23:56 2 г 3 хв
Александрия 01:59 1 хв 02:00 4 г 9 хв
Киев-пасс. 06:09

Поїзд 72 : Запорожье - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 19:47 40 мин
Днепрострой-2 20:27 2 мин 20:29 1 ч 1 мин
Марганец 21:30 3 мин 21:33 27 мин
Никополь 22:00 15 мин 22:15 32 мин
Чертомлык 22:47 3 мин 22:50 50 мин
Апостолово 23:40 3 мин 23:43 37 мин
Кривой рог-главный 00:20 7 мин 00:27 1 ч 43 мин
Долинская 02:10 2 мин 02:12 2 ч 4 мин
Им.тараса шевченко 04:16 3 мин 04:19 57 мин
Корсунь 05:16 2 мин 05:18 31 мин
Мироновка 05:49 2 мин 05:51 1 ч 13 мин
Киев-пасс. 07:04

Поїзд 180 : Запорожье - Киев

Поїзд 282 : Запорожье - Киев

Поїзд 732 : Запорожье - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 15:31 1 ч 25 мин
Днепр-главный 16:56 10 мин 17:06 26 мин
Каменское-пасс. 17:32 1 мин 17:33 47 мин
Пятихатки-пасс. 18:20 1 мин 18:21 41 мин
Александрия 19:02 1 мин 19:03 32 мин
Знаменка-пасс. 19:35 1 мин 19:36 59 мин
Им.тараса шевченко 20:35 1 мин 20:36 2 ч 17 мин
Киев-пасс. 22:53

Поїзд 736 : Запорожье - Киев

{{$root.errorText}}