Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 740 Київ - Кривий Ріг

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 246.01 грн. на поїзд 740 Київ - Кривий Ріг Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Кривий Ріг, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 740 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Кривий Ріг можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Кривий Ріг буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 740 поїзда Київ - Кривий Ріг

Поїзд Київ - Кривий Ріг відправляється зі станції Київ в 17:22, та прибуває на станцію Кривий Ріг в 23:23. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 1 хвилина.
740 поїзд в дорозі робить 3 зупинки, загальний час зупинок 1 хвилина.

Графік руху Київ - Кривий Ріг

Поїзд 740 Київ - Кривий Ріг курсує: пн, вт, ср, чт по 22.04
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 17:22 2 ч 25 мин
Им.тараса шевченко 19:47 1 мин 19:48 3 ч 38 мин
Кривой рог (город) 23:26 1 мин 23:27 11 мин
Кривой рог-главный 23:38

Скільки коштують квитки на 740 поїзд Київ - Кривий Ріг

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Кривий Ріг можна за ціною від 246 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
740 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
448.95 грн
max:
696.67 грн
min:
408.65 грн
max:
631.61 грн
min:
442.71 грн
max:
631.61 грн
min:
448.95 грн
max:
678.66 грн
min:
489.25 грн
max:
761.73 грн
min:
486.79 грн
max:
696.67 грн
min:
489.25 грн
max:
761.73 грн
Сидячий 2-й клас
min:
268.2 грн
max:
354.89 грн
min:
246.01 грн
max:
331.94 грн
min:
264.81 грн
max:
331.94 грн
min:
268.2 грн
max:
363.76 грн
min:
290.42 грн
max:
385.79 грн
min:
289.12 грн
max:
363.71 грн
min:
290.42 грн
max:
385.79 грн

Відстань Київ - Кривий Ріг

Відстань між станцією Київ і станцією Кривий Ріг складає 457 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 76 : Киев - Кривой Рог

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:28 43 мин
Триполье-днепровское 22:11 14 мин 22:25 1 ч 1 мин
Мироновка 23:26 2 мин 23:28 54 мин
Городище 00:22 2 мин 00:24 43 мин
Им.тараса шевченко 01:07 4 мин 01:11 1 ч 19 мин
Знаменка-пасс. 02:30 4 мин 02:34 31 мин
Користовка 03:05 2 мин 03:07 11 мин
Александрия 03:18 2 мин 03:20 2 ч 17 мин
Роковатая 05:37 5 мин 05:42 41 мин
Кривой рог-главный 06:23

Поїзд 161 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 215 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 259 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 739 : Киев - Кривой Рог

{{$root.errorText}}