Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 747 Київ - Тернопіль, Интерсити

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 207.01 грн. на поїзд 747 Київ - Тернопіль Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Тернопіль, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 747 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Тернопіль можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Тернопіль буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 747 поїзда Київ - Тернопіль, Интерсити

Поїзд Київ - Тернопіль відправляється зі станції Київ в 16:41, та прибуває на станцію Тернопіль в 18:22. Загальний час руху поїзда становить 1 година 41 хвилина.
747 поїзд в дорозі робить 9 зупинок, загальний час зупинок 12 хвилин.

Графік руху Київ - Тернопіль

Поїзд 747 Київ - Тернопіль курсує: по нечётным по 25.09, кроме 21.09
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:41 1 ч 41 мин
Казатин-1 18:22 2 мин 18:24 43 мин
Винница 19:07 3 мин 19:10 1 ч 44 мин
Хмельницкий 20:54 15 мин 21:09 51 мин
Волочиск 22:00 2 мин 22:02 45 мин
Тернополь-пасс. 22:47

Скільки коштують квитки на 747 поїзд Київ - Тернопіль

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Тернопіль можна за ціною від 207 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
747 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
516.13 грн
max:
673.87 грн
min:
469.09 грн
max:
652.62 грн
min:
469.09 грн
max:
611.09 грн
min:
516.13 грн
max:
643.13 грн
min:
563.13 грн
max:
702.86 грн
min:
516.13 грн
max:
643.13 грн
min:
563.13 грн
max:
756.03 грн
Сидячий 2-й клас
min:
224.91 грн
max:
377.28 грн
min:
207.01 грн
max:
344.16 грн
min:
207.01 грн
max:
344.16 грн
min:
224.91 грн
max:
377.28 грн
min:
242.78 грн
max:
410.4 грн
min:
224.91 грн
max:
377.28 грн
min:
242.78 грн
max:
403.29 грн

Відстань Київ - Тернопіль

Відстань між станцією Київ і станцією Тернопіль складає 427 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 21 : Харьков - Трускавец

Поїзд 22 : Трускавец - Харьков

Поїзд 49 : Киев - Трускавец

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:12 55 мин
Фастов-1 21:07 2 мин 21:09 1 ч 8 мин
Казатин-1 22:17 2 мин 22:19 55 мин
Винница 23:14 3 мин 23:17 1 ч 47 мин
Хмельницкий 01:04 3 мин 01:07 1 ч 41 мин
Тернополь-пасс. 02:48 4 мин 02:52 1 ч 49 мин
Львов-пасс. 04:41 23 мин 05:04 1 ч 12 мин
Самбор 06:16 24 мин 06:40 1 ч 4 мин
Дрогобыч 07:44 5 мин 07:49 18 мин
Трускавец 08:07

Поїзд 81 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:30 2 ч 14 мин
Казатин-1 20:44 2 мин 20:46 55 мин
Винница 21:41 5 мин 21:46 2 ч 3 мин
Хмельницкий 23:49 5 мин 23:54 1 ч 2 мин
Подволочиск 00:56 2 мин 00:58 45 мин
Тернополь-пасс. 01:43 5 мин 01:48 1 ч 54 мин
Львов-пасс. 03:42 27 мин 04:09 1 ч 4 мин
Стрый 05:13 17 мин 05:30 31 мин
Сколе 06:01 2 мин 06:03 31 мин
Славско 06:34 2 мин 06:36 58 мин
Воловец 07:34 10 мин 07:44 31 мин
Свалява 08:15 4 мин 08:19 10 мин
Карпаты 08:29 1 мин 08:30 15 мин
Мукачево 08:45 7 мин 08:52 32 мин
Батево 09:24 2 мин 09:26 20 мин
Чоп 09:46 27 мин 10:13 27 мин
Ужгород 10:40

Поїзд 118 : Чернигов - Черновцы

Поїзд 143 : Киев - Ворохта

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:21 55 мин
Фастов-1 21:16 2 мин 21:18 1 ч 10 мин
Казатин-1 22:28 2 мин 22:30 36 мин
Калиновка-1 23:06 2 мин 23:08 18 мин
Винница 23:26 5 мин 23:31 30 мин
Браилов 00:01 2 мин 00:03 57 мин
Деражня 01:00 2 мин 01:02 31 мин
Хмельницкий 01:33 15 мин 01:48 1 ч 0 мин
Волочиск 02:48 2 мин 02:50 10 мин
Подволочиск 03:00 3 мин 03:03 50 мин
Тернополь-пасс. 03:53 5 мин 03:58 39 мин
Зборов 04:37 2 мин 04:39 21 мин
Злочев 05:00 3 мин 05:03 25 мин
Красне 05:28 2 мин 05:30 45 мин
Львов-пасс. 06:15 20 мин 06:35 1 ч 5 мин
Ходоров 07:40 2 мин 07:42 41 мин
Галич 08:23 4 мин 08:27 29 мин
Ивано-франковск 08:56 26 мин 09:22 53 мин
Надворная 10:15 2 мин 10:17 44 мин
Яремче 11:01 6 мин 11:07 17 мин
Микуличин 11:24 6 мин 11:30 14 мин
Татаров 11:44 4 мин 11:48 14 мин
Ворохта 12:02

Поїзд 211 : Харьков - Львов

Поїзд 212 : Львов - Харьков

Поїзд 249 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 15:09 2 ч 10 мин
Казатин-1 17:19 4 мин 17:23 1 ч 10 мин
Винница 18:33 7 мин 18:40 2 ч 14 мин
Хмельницкий 20:54 23 мин 21:17 1 ч 13 мин
Подволочиск 22:30 40 мин 23:10 49 мин
Тернополь-пасс. 23:59 5 мин 00:04 1 ч 54 мин
Львов-пасс. 01:58 24 мин 02:22 1 ч 10 мин
Ходоров 03:32 2 мин 03:34 1 ч 24 мин
Ивано-франковск 04:58 22 мин 05:20 1 ч 8 мин
Коломыя 06:28 4 мин 06:32 1 ч 23 мин
Черновцы 07:55

Поїзд 357 : Киев - Рахов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:28 1 ч 2 мин
Фастов-1 15:30 2 мин 15:32 2 ч 6 мин
Винница 17:38 5 мин 17:43 2 ч 11 мин
Хмельницкий 19:54 15 мин 20:09 1 ч 47 мин
Тернополь-пасс. 21:56 36 мин 22:32 51 мин
Трембовля 23:23 2 мин 23:25 25 мин
Хоростков 23:50 2 мин 23:52 20 мин
Копычинцы 00:12 2 мин 00:14 31 мин
Чёртков 00:45 2 мин 00:47 48 мин
Товсте 01:35 2 мин 01:37 43 мин
Залещики 02:20

Поїзд 715 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:50 2 ч 19 мин
Винница 09:09 2 мин 09:11 1 ч 36 мин
Хмельницкий 10:47 2 мин 10:49 1 ч 23 мин
Тернополь-пасс. 12:12 2 мин 12:14 1 ч 31 мин
Львов-пасс. 13:45

Поїзд 747 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:41 1 ч 41 мин
Казатин-1 18:22 2 мин 18:24 43 мин
Винница 19:07 3 мин 19:10 1 ч 44 мин
Хмельницкий 20:54 15 мин 21:09 51 мин
Волочиск 22:00 2 мин 22:02 45 мин
Тернополь-пасс. 22:47 9 мин 22:56 1 ч 49 мин
Львов-пасс. 00:45
{{$root.errorText}}