Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 749 Київ - Івано-Франківськ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 337.47 грн. на поїзд 749 Київ - Івано-Франківськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Івано-Франківськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 749 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Івано-Франківськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Івано-Франківськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 749 поїзда Київ - Івано-Франківськ

Поїзд Київ - Івано-Франківськ відправляється зі станції Київ в 14:07, та прибуває на станцію Івано-Франківськ в 19:57. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 50 хвилин.
749 поїзд в дорозі робить 3 зупинки, загальний час зупинок 20 хвилин.

Графік руху Київ - Івано-Франківськ

Поїзд 749 Київ - Івано-Франківськ курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:07 5 ч 50 мин
Львов-пасс. 19:57 20 мин 20:17 1 ч 59 мин
Ивано-франковск 22:16

Скільки коштують квитки на 749 поїзд Київ - Івано-Франківськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Івано-Франківськ можна за ціною від 337 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
749 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
781.00 грн
max:
979.07 грн
min:
650.61 грн
max:
885.78 грн
min:
650.27 грн
max:
869.26 грн
min:
717.38 грн
max:
979.07 грн
min:
784.96 грн
max:
1072.38 грн
min:
717.38 грн
max:
979.07 грн
min:
854.51 грн
max:
1072.38 грн
Сидячий 2-й клас
min:
400.55 грн
max:
496.19 грн
min:
337.64 грн
max:
451.17 грн
min:
337.47 грн
max:
451.17 грн
min:
369.86 грн
max:
496.19 грн
min:
402.45 грн
max:
541.2 грн
min:
369.86 грн
max:
496.19 грн
min:
435.77 грн
max:
541.2 грн

Відстань Київ - Івано-Франківськ

Відстань між станцією Київ і станцією Івано-Франківськ складає 620 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 43 : Киев - Ивано-Франковск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:06 4 ч 13 мин
Шепетовка 23:19 2 мин 23:21 20 мин
Славута-1 23:41 2 мин 23:43 13 мин
Кривин 23:56 2 мин 23:58 1 ч 39 мин
Броды 01:37 2 мин 01:39 1 ч 10 мин
Львов-пасс. 02:49 22 мин 03:11 1 ч 7 мин
Ходоров 04:18 2 мин 04:20 36 мин
Бурштын 04:56 2 мин 04:58 45 мин
Ивано-франковск 05:43

Поїзд 263 : Киев - Ивано-Франковск

{{$root.errorText}}