Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 76 Київ - Кривий Ріг, КРИВОРІЖЖЯ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 156.84 грн. на поїзд 76 Київ - Кривий Ріг Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Кривий Ріг, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 76 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Кривий Ріг можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Кривий Ріг буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 76 поїзда Київ - Кривий Ріг, КРИВОРІЖЖЯ

Поїзд Київ - Кривий Ріг відправляється зі станції Київ в 21:28, та прибуває на станцію Кривий Ріг в 06:23. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 55 хвилин.
76 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 57 хвилин.

Графік руху Київ - Кривий Ріг

Поїзд 76 Київ - Кривий Ріг курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:28 43 мин
Триполье-днепровское 22:11 14 мин 22:25 1 ч 1 мин
Мироновка 23:26 2 мин 23:28 54 мин
Городище 00:22 2 мин 00:24 43 мин
Им.тараса шевченко 01:07 4 мин 01:11 1 ч 19 мин
Знаменка-пасс. 02:30 4 мин 02:34 31 мин
Користовка 03:05 2 мин 03:07 11 мин
Александрия 03:18 2 мин 03:20 2 ч 17 мин
Роковатая 05:37 5 мин 05:42 41 мин
Кривой рог-главный 06:23

Скільки коштують квитки на 76 поїзд Київ - Кривий Ріг

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Кривий Ріг можна за ціною від 156 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
76 поїзд - це ночной скорый с фирменной группой вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
604.46 грн
max:
1128.75 грн
min:
554.88 грн
max:
1026.47 грн
min:
596.82 грн
max:
1026.47 грн
min:
651.38 грн
max:
1128.75 грн
min:
654.31 грн
max:
1231 грн
min:
604.75 грн
max:
1128.75 грн
min:
654.63 грн
max:
1231 грн
Купе
min:
227.11 грн
max:
488.59 грн
min:
268.66 грн
max:
449.33 грн
min:
284.81 грн
max:
449.33 грн
min:
287.85 грн
max:
488.59 грн
min:
306.91 грн
max:
527.85 грн
min:
287.85 грн
max:
488.59 грн
min:
307.03 грн
max:
527.85 грн
Плацкарт
min:
163.56 грн
max:
214.97 грн
min:
156.84 грн
max:
223.07 грн
min:
189.01 грн
max:
206.08 грн
min:
190.52 грн
max:
214.97 грн
min:
170.34 грн
max:
230.53 грн
min:
163.56 грн
max:
218.30 грн
min:
170.34 грн
max:
230.45 грн

Відстань Київ - Кривий Ріг

Відстань між станцією Київ і станцією Кривий Ріг складає 429 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 161 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 215 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 259 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 739 : Киев - Кривой Рог

Поїзд 740 : Киев - Кривой Рог

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 17:22 2 ч 25 мин
Им.тараса шевченко 19:47 1 мин 19:48 3 ч 28 мин
Кривой рог (город) 23:16 1 мин 23:17 11 мин
Кривой рог-главный 23:28

Дополнительная информация

       На нашем сайте Вы можете ознакомиться с самой актуальной информацией по расписанию поезда и стоимости билетов. 
{{$root.errorText}}