Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 763 Київ - Одеса

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 301.41 грн. на поїзд 763 Київ - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 763 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 763 поїзда Київ - Одеса

Поїзд Київ - Одеса відправляється зі станції Київ в 16:30, та прибуває на станцію Одеса в 23:53. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 23 хвилини.
763 поїзд в дорозі робить 6 зупинок, загальний час зупинок 6 хвилин.

Графік руху Київ - Одеса

Поїзд 763 Київ - Одеса курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:30 2 ч 24 мин
Винница 18:54 2 мин 18:56 33 мин
Жмеринка 19:29 2 мин 19:31 52 мин
Вапнярка 20:23 1 мин 20:24 1 ч 16 мин
Подольск-жмеринский 21:40 1 мин 21:41 2 ч 11 мин
Одесса-главная 23:52

Скільки коштують квитки на 763 поїзд Київ - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 301 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
763 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Сидячий 1-й клас
min:
665.81 грн
max:
1267.65 грн
min:
662.57 грн
max:
1084.39 грн
min:
555.53 грн
max:
1145.48 грн
min:
727.79 грн
max:
1389.81 грн
min:
743.82 грн
max:
1450.89 грн
min:
633.72 грн
max:
1145.48 грн
min:
764.34 грн
max:
1389.81 грн
Сидячий 2-й клас
min:
329.8 грн
max:
530.71 грн
min:
329.84 грн
max:
530.71 грн
min:
329.8 грн
max:
530.71 грн
min:
301.41 грн
max:
482.24 грн
min:
331.37 грн
max:
579.18 грн
min:
301.41 грн
max:
482.24 грн
min:
358.18 грн
max:
579.18 грн

Відстань Київ - Одеса

Відстань між станцією Київ і станцією Одеса складає 482 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 105 : Киев - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:15 3 ч 11 мин
Винница 00:26 4 мин 00:30 3 ч 12 мин
Подольск-жмеринский 03:42 2 мин 03:44 2 ч 15 мин
Одесса-главная 05:59

Поїзд 148 : Киев - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 15:52 22 мин
Дарница 16:14 2 мин 16:16 1 ч 29 мин
Гребёнка 17:45 20 мин 18:05 21 мин
Драбово-барятинская 18:26 2 мин 18:28 31 мин
Пальмира 18:59 2 мин 19:01 19 мин
Золотоноша-1 19:20 2 мин 19:22 30 мин
Черкассы 19:52 16 мин 20:08 37 мин
Им.тараса шевченко 20:45 32 мин 21:17 46 мин
Капитановка 22:03 2 мин 22:05 18 мин
Новомиргород 22:23 2 мин 22:25 21 мин
Виска 22:46 2 мин 22:48 22 мин
Капустино 23:10 2 мин 23:12 19 мин
Адабаш 23:31 2 мин 23:33 21 мин
Помошная 23:54 22 мин 00:16 31 мин
Людмиловка 00:47 2 мин 00:49 18 мин
Кавуны 01:07 2 мин 01:09 11 мин
Южноукраинская 01:20 2 мин 01:22 14 мин
Трикратное 01:36 2 мин 01:38 18 мин
Вознесенск 01:56 3 мин 01:59 42 мин
Веселиново 02:41 2 мин 02:43 42 мин
Березовка 03:25 2 мин 03:27 1 ч 24 мин
Одесса-восточная 04:51 2 мин 04:53 30 мин
Одесса-главная 05:23

Поїзд 223 : Киев - Одесса

Поїзд 253 : Киев - Одесса

Поїзд 277 : Киев - Одесса

Поїзд 287 : Киев - Одесса

Поїзд 295 : Киев - Одесса

Поїзд 761 : Киев - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:19 1 ч 57 мин
Казатин-1 08:16 1 мин 08:17 42 мин
Винница 08:59 2 мин 09:01 38 мин
Жмеринка 09:39 2 мин 09:41 51 мин
Вапнярка 10:32 1 мин 10:33 1 ч 24 мин
Подольск-жмеринский 11:57 1 мин 11:58 2 ч 3 мин
Одесса-главная 14:01
{{$root.errorText}}