Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 765 Херсон - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 192.14 грн. на поїзд 765 Херсон - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Херсон до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 765 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Херсон - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 765 поїзда Херсон - Київ

Поїзд Херсон - Київ відправляється зі станції Херсон в 16:51, та прибуває на станцію Київ в 23:44. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 53 хвилини.
765 поїзд в дорозі робить 4 зупинки, загальний час зупинок 20 хвилин.

Графік руху Херсон - Київ

Поїзд 765 Херсон - Київ курсує: только 7 сентября
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 16:01 47 хв
Николаев-пасс. 16:48 3 хв 16:51 2 г 7 хв
Долинская 18:58 18 хв 19:16 1 г 55 хв
Им.тараса шевченко 21:11 1 хв 21:12 2 г 53 хв
Киев-пасс. 00:05

Скільки коштують квитки на 765 поїзд Херсон - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 192 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
765 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
303.54 грн
max:
381.74 грн
min:
353.18 грн
max:
353.18 грн
min:
353.18 грн
max:
353.18 грн
min:
315.9 грн
max:
406.33 грн
min:
383.28 грн
max:
413.71 грн
min:
276.22 грн
max:
381.74 грн
min:
340.71 грн
max:
484 грн
Плацкарт
min:
202.82 грн
max:
236.57 грн
min:
192.14 грн
max:
222.50 грн
min:
222.50 грн
max:
222.50 грн
min:
236.57 грн
max:
248.64 грн
min:
237.31 грн
max:
250.61 грн
min:
236.57 грн
max:
236.57 грн
min:
250.61 грн
max:
250.61 грн
Сидячий 1-й клас
min:
473.65 грн
max:
589.23 грн
min:
425.26 грн
max:
534.91 грн
min:
397.98 грн
max:
534.91 грн
min:
436.86 грн
max:
589.23 грн
min:
516.42 грн
max:
643.54 грн
min:
436.86 грн
max:
589.23 грн
min:
475.95 грн
max:
643.54 грн
Сидячий 2-й клас
min:
339.29 грн
max:
411.1 грн
min:
260.08 грн
max:
381.14 грн
min:
287.38 грн
max:
381.14 грн
min:
314.05 грн
max:
418.39 грн
min:
340.87 грн
max:
455.62 грн
min:
314.05 грн
max:
418.39 грн
min:
307.64 грн
max:
455.62 грн

Відстань Херсон - Київ

Відстань між станцією Херсон і станцією Київ складає 551 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 76 : Херсон - Киев

Поїзд 101 : Херсон - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 07:42 55 мин
Николаев-пасс. 08:37 5 мин 08:42 2 ч 22 мин
Долинская 11:04 20 мин 11:24 2 ч 52 мин
Им.тараса шевченко 14:16 18 мин 14:34 38 мин
Цветково 15:12 2 мин 15:14 1 ч 10 мин
Мироновка 16:24 2 мин 16:26 53 мин
Белая церковь 17:19 2 мин 17:21 31 мин
Фастов-1 17:52 2 мин 17:54 1 ч 12 мин
Киев-пасс. 19:06

Поїзд 102 : Херсон - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 19:40 48 мин
Снигирёвка 20:28 2 мин 20:30 35 мин
Березнеговатая 21:05 2 мин 21:07 24 мин
Белая криница 21:31 2 мин 21:33 30 мин
Высокополье 22:03 2 мин 22:05 28 мин
Апостолово 22:33 22 мин 22:55 37 мин
Кривой рог-главный 23:32 5 мин 23:37 4 ч 13 мин
Им.тараса шевченко 03:50 15 мин 04:05 31 мин
Цветково 04:36 2 мин 04:38 59 мин
Мироновка 05:37 2 мин 05:39 18 мин
Кагарлык 05:57 2 мин 05:59 59 мин
Киев-пасс. 06:58

Поїзд 767 : Херсон - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 05:26 52 мин
Николаев-пасс. 06:18 3 мин 06:21 2 ч 7 мин
Долинская 08:28 18 мин 08:46 5 ч 18 мин
Киев-пасс. 14:04
{{$root.errorText}}