Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 769 Київ - Кам'янець-Подільський

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 155.87 грн. на поїзд 769 Київ - Кам'янець-Подільський Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Кам'янець-Подільський, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 769 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Кам'янець-Подільський можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Кам'янець-Подільський буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 769 поїзда Київ - Кам'янець-Подільський

Поїзд Київ - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ в 14:41, та прибуває на станцію Кам'янець-Подільський в 22:51. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 10 хвилин.
769 поїзд в дорозі робить 9 зупинок, загальний час зупинок 48 хвилин.

Графік руху Київ - Кам'янець-Подільський

Поїзд 769 Київ - Кам'янець-Подільський курсує: ежедневно по 04.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:55 1 ч 54 мин
Казатин-1 16:49 2 мин 16:51 57 мин
Винница 17:48 5 мин 17:53 39 мин
Жмеринка 18:32 20 мин 18:52 1 ч 21 мин
Хмельницкий 20:13 4 мин 20:17 11 мин
Гречаны 20:28 15 мин 20:43 44 мин
Ярмолинцы 21:27 2 мин 21:29 19 мин
Дунаевцы 21:48 2 мин 21:50 1 ч 1 мин
Каменец-подольский 22:51

Скільки коштують квитки на 769 поїзд Київ - Кам'янець-Подільський

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Кам'янець-Подільський можна за ціною від 155 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
769 поїзд - це Интерсити, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
350.45 грн
max:
462.53 грн
min:
346.56 грн
max:
425.88 грн
min:
325.13 грн
max:
425.88 грн
min:
350.6 грн
max:
462.53 грн
min:
402.23 грн
max:
499.19 грн
min:
374.4 грн
max:
462.53 грн
min:
402.23 грн
max:
499.19 грн
Плацкарт
min:
193.8 грн
max:
272.74 грн
min:
184.03 грн
max:
255.05 грн
min:
183.97 грн
max:
255.05 грн
min:
203.26 грн
max:
272.74 грн
min:
203.5 грн
max:
290.4 грн
min:
203.26 грн
max:
272.74 грн
min:
213.93 грн
max:
290.4 грн
Сидячий 2-й клас
min:
168.07 грн
max:
222.74 грн
min:
166.27 грн
max:
205.05 грн
min:
155.87 грн
max:
205.05 грн
min:
168.07 грн
max:
222.74 грн
min:
180.25 грн
max:
240.4 грн
min:
179.55 грн
max:
222.74 грн
min:
192.9 грн
max:
240.4 грн

Відстань Київ - Кам'янець-Подільський

Відстань між станцією Київ і станцією Кам'янець-Подільський складає 437 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 139 : Киев - Каменец-Подольский

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:59 57 мин
Фастов-1 00:56 2 мин 00:58 1 ч 20 мин
Казатин-1 02:18 22 мин 02:40 54 мин
Холоневская 03:34 2 мин 03:36 11 мин
Уладовка 03:47 2 мин 03:49 16 мин
Хмельник 04:05 2 мин 04:07 24 мин
Адамполь 04:31 2 мин 04:33 11 мин
Пасечный 04:44 2 мин 04:46 16 мин
Староконстантинов-2 05:02 14 мин 05:16 26 мин
Красилов 05:42 2 мин 05:44 41 мин
Гречаны 06:25 20 мин 06:45 47 мин
Ярмолинцы 07:32 2 мин 07:34 23 мин
Дунаевцы 07:57 2 мин 07:59 21 мин
Балин 08:20 2 мин 08:22 35 мин
Каменец-подольский 08:57

Поїзд 221 : Киев - Каменец-Подольский

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:59 57 мин
Фастов-1 00:56 2 мин 00:58 1 ч 14 мин
Казатин-1 02:12 28 мин 02:40 54 мин
Холоневская 03:34 2 мин 03:36 11 мин
Уладовка 03:47 2 мин 03:49 16 мин
Хмельник 04:05 2 мин 04:07 24 мин
Адамполь 04:31 2 мин 04:33 11 мин
Пасечный 04:44 2 мин 04:46 16 мин
Староконстантинов-2 05:02 14 мин 05:16 26 мин
Красилов 05:42 2 мин 05:44 41 мин
Гречаны 06:25 20 мин 06:45 47 мин
Ярмолинцы 07:32 2 мин 07:34 23 мин
Дунаевцы 07:57 2 мин 07:59 21 мин
Балин 08:20 2 мин 08:22 35 мин
Каменец-подольский 08:57
{{$root.errorText}}