Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 8 Одеса - Харків, ПАЛЬМІРА

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 253.58 грн. на поїзд 8 Одеса - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 8 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 8 поїзда Одеса - Харків, ПАЛЬМІРА

Поїзд Одеса - Харків відправляється зі станції Одеса в 22:20, та прибуває на станцію Харків в 10:05. Загальний час руху поїзда становить 11 годин 45 хвилин.
8 поїзд в дорозі робить 7 зупинок, загальний час зупинок 57 хвилин.

Графік руху Одеса - Харків

Поїзд 8 Одеса - Харків курсує: только 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 ноября, 2, 4, 6 декабря
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 21:25 2 ч 31 мин
Вознесенск 23:56 2 мин 23:58 2 ч 8 мин
Кропивницкий 02:06 3 мин 02:09 46 мин
Знаменка-пасс. 02:55 23 мин 03:18 1 ч 25 мин
Кременчуг 04:43 5 мин 04:48 1 ч 34 мин
Полтава-южная 06:22 24 мин 06:46 2 ч 2 мин
Харьков-пасс. 08:48

Скільки коштують квитки на 8 поїзд Одеса - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 253 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
8 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1410.56 грн
max:
1919.15 грн
min:
1280.1 грн
max:
1737.86 грн
min:
1280.1 грн
max:
1737.86 грн
min:
1410.56 грн
max:
1919.15 грн
min:
1541.02 грн
max:
2100.49 грн
min:
1410.56 грн
max:
1919.15 грн
min:
1541.02 грн
max:
2100.49 грн
Купе
min:
599.53 грн
max:
795.81 грн
min:
549.18 грн
max:
725.82 грн
min:
549.18 грн
max:
725.82 грн
min:
569.52 грн
max:
795.81 грн
min:
649.9 грн
max:
865.81 грн
min:
599.53 грн
max:
795.81 грн
min:
649.9 грн
max:
865.81 грн
Плацкарт
min:
292.89 грн
max:
292.89 грн
min:
263.2 грн
max:
263.2 грн
min:
253.58 грн
max:
273.2 грн
min:
271.08 грн
max:
271.08 грн
min:
288.6 грн
max:
312.58 грн
min:
-
max:
-
min:
312.58 грн
max:
312.58 грн
Сидячий 1-й клас
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
658.39 грн
max:
658.39 грн
min:
745.81 грн
max:
745.81 грн
min:
-
max:
-
min:
732.05 грн
max:
732.05 грн
min:
730.73 грн
max:
730.73 грн
Сидячий 2-й клас
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
280.34 грн
max:
280.34 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-

Відстань Одеса - Харків

Відстань між станцією Одеса і станцією Харків складає 692 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 60 : Одесса - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 19:21 27 мин
Одесса-восточная 19:48 2 мин 19:50 2 ч 28 мин
Вознесенск 22:18 3 мин 22:21 31 мин
Южноукраинская 22:52 2 мин 22:54 47 мин
Помошная 23:41 4 мин 23:45 16 мин
Новоукраинка 00:01 2 мин 00:03 57 мин
Кропивницкий 01:00 12 мин 01:12 52 мин
Знаменка-пасс. 02:04 21 мин 02:25 30 мин
Користовка 02:55 2 мин 02:57 30 мин
Павлыш 03:27 2 мин 03:29 28 мин
Кременчуг 03:57 23 мин 04:20 1 ч 43 мин
Полтава-южная 06:03 20 мин 06:23 49 мин
Коломак 07:12 2 мин 07:14 48 мин
Люботин 08:02 2 мин 08:04 30 мин
Харьков-пасс. 08:34

Поїзд 210 : Одесса - Харьков

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 19:21 27 мин
Одесса-восточная 19:48 2 мин 19:50 2 ч 28 мин
Вознесенск 22:18 3 мин 22:21 31 мин
Южноукраинская 22:52 2 мин 22:54 47 мин
Помошная 23:41 4 мин 23:45 16 мин
Новоукраинка 00:01 2 мин 00:03 57 мин
Кропивницкий 01:00 12 мин 01:12 52 мин
Знаменка-сорт. 02:04 21 мин 02:25 30 мин
Користовка 02:55 2 мин 02:57 30 мин
Павлыш 03:27 2 мин 03:29 28 мин
Кременчуг 03:57 23 мин 04:20 1 ч 43 мин
Полтава-южная 06:03 20 мин 06:23 49 мин
Коломак 07:12 2 мин 07:14 48 мин
Люботин 08:02 2 мин 08:04 30 мин
Харьков-пасс. 08:34

Поїзд 242 : Одесса - Харьков

Поїзд 252 : Одесса - Харьков

Поїзд 270 : Одесса - Харьков

Поїзд 272 : Одесса - Харьков

Дополнительная информация

       Поезд 008/007 Пальмира курсирует каждый день по направлению Одесса - Харьков - Одесса и делает остановки в таких крупных городах: Кропивницкий, Кременчуг, Полтава. 
{{$root.errorText}}