Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 81 Харків - Новоолексіївка, ХАРКІВ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 186.49 грн. на поїзд 81 Харків - Новоолексіївка Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Харків до станції Новоолексіївка, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 81 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Новоолексіївка можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Харків - Новоолексіївка буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 81 поїзда Харків - Новоолексіївка, ХАРКІВ

Поїзд Харків - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків в 22:01, та прибуває на станцію Новоолексіївка в 05:42. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 41 хвилина.
81 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 35 хвилин.

Графік руху Харків - Новоолексіївка

Поїзд 81 Харків - Новоолексіївка курсує: по чётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 22:01 1 ч 9 мин
Лихачёво 23:10 2 мин 23:12 44 мин
Лозовая 23:56 2 мин 23:58 52 мин
Павлоград-1 00:50 2 мин 00:52 41 мин
Синельниково-1 01:33 2 мин 01:35 54 мин
Запорожье-1 02:29 5 мин 02:34 1 ч 38 мин
Мелитополь 04:12 20 мин 04:32 25 мин
Акимовка 04:57 2 мин 04:59 43 мин
Новоалексеевка 05:42

Скільки коштують квитки на 81 поїзд Харків - Новоолексіївка

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Новоолексіївка можна за ціною від 186 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
81 поїзд - це ночной скорый фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1049.99 грн
max:
1222.57 грн
min:
882.52 грн
max:
1084.08 грн
min:
955.6 грн
max:
1110.9 грн
min:
968.81 грн
max:
1192.76 грн
min:
1055.08 грн
max:
1301.43 грн
min:
968.81 грн
max:
1192.76 грн
min:
1144.41 грн
max:
1301.43 грн
Купе
min:
300.66 грн
max:
525.02 грн
min:
280.2 грн
max:
471.81 грн
min:
280.2 грн
max:
482.12 грн
min:
319.92 грн
max:
513.55 грн
min:
342.33 грн
max:
555.32 грн
min:
319.92 грн
max:
513.55 грн
min:
342.33 грн
max:
555.32 грн
Плацкарт
min:
196.6 грн
max:
226.15 грн
min:
186.49 грн
max:
209.99 грн
min:
186.54 грн
max:
213.13 грн
min:
196.55 грн
max:
222.66 грн
min:
217.01 грн
max:
235.25 грн
min:
196.55 грн
max:
215.54 грн
min:
217.01 грн
max:
239.22 грн

Відстань Харків - Новоолексіївка

Відстань між станцією Харків і станцією Новоолексіївка складає 517 км

Дополнительная информация

       Маршрут 81 поезда пролегает по восточной Украине и соединяет Харьков с Азовским побережьем. 
{{$root.errorText}}