Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 82 Новоолексіївка - Харків, ХАРКІВ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 179.34 грн. на поїзд 82 Новоолексіївка - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Новоолексіївка до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 82 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Новоолексіївка - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 82 поїзда Новоолексіївка - Харків, ХАРКІВ

Поїзд Новоолексіївка - Харків відправляється зі станції Новоолексіївка в 22:27, та прибуває на станцію Харків в 06:06. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 39 хвилин.
82 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 33 хвилини.

Графік руху Новоолексіївка - Харків

Поїзд 82 Новоолексіївка - Харків курсує: по нечётным по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Новоалексеевка 22:18 59 мин
Акимовка 23:17 2 мин 23:19 22 мин
Мелитополь 23:41 20 мин 00:01 1 ч 29 мин
Запорожье-1 01:30 5 мин 01:35 54 мин
Синельниково-1 02:29 2 мин 02:31 33 мин
Павлоград-1 03:04 2 мин 03:06 59 мин
Лозовая 04:05 2 мин 04:07 41 мин
Лихачёво 04:48 2 мин 04:50 1 ч 5 мин
Харьков-пасс. 05:55

Скільки коштують квитки на 82 поїзд Новоолексіївка - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 179 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
82 поїзд - це ночной скорый фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1049.99 грн
max:
1305.2 грн
min:
955.6 грн
max:
1185.28 грн
min:
955.6 грн
max:
1185.28 грн
min:
1049.99 грн
max:
1305.2 грн
min:
1055.08 грн
max:
1425.12 грн
min:
776.07 грн
max:
1305.2 грн
min:
1055.08 грн
max:
1425.12 грн
Купе
min:
319.92 грн
max:
556.88 грн
min:
280.2 грн
max:
510.8 грн
min:
280.2 грн
max:
510.8 грн
min:
274.43 грн
max:
556.88 грн
min:
342.33 грн
max:
602.98 грн
min:
257.83 грн
max:
556.88 грн
min:
321.13 грн
max:
602.98 грн
Плацкарт
min:
206.01 грн
max:
235.78 грн
min:
186.54 грн
max:
221.8 грн
min:
186.54 грн
max:
221.8 грн
min:
196.6 грн
max:
235.78 грн
min:
206.6 грн
max:
249.75 грн
min:
179.34 грн
max:
235.78 грн
min:
206.6 грн
max:
249.75 грн

Відстань Новоолексіївка - Харків

Відстань між станцією Новоолексіївка і станцією Харків складає 517 км
{{$root.errorText}}