Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 84 Київ - Маріуполь, Азов

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 199.02 грн. на поїзд 84 Київ - Маріуполь Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Маріуполь, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 84 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Маріуполь можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Маріуполь буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 84 поїзда Київ - Маріуполь, Азов

Поїзд Київ - Маріуполь відправляється зі станції Київ в 16:32, та прибуває на станцію Маріуполь в 21:27. Загальний час руху поїзда становить 4 години 55 хвилин.
84 поїзд в дорозі робить 20 зупинок, загальний час зупинок 2 години 15 хвилин.

Графік руху Київ - Маріуполь

Поїзд 84 Київ - Маріуполь курсує: только 14, 15, 22, 23, 24, 26, 27 марта
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:32 1 ч 15 мин
Мироновка 17:47 2 мин 17:49 35 мин
Корсунь 18:24 3 мин 18:27 37 мин
Цветково 19:04 2 мин 19:06 33 мин
Им.тараса шевченко 19:39 27 мин 20:06 1 ч 21 мин
Знаменка-пасс. 21:27 2 мин 21:29 40 мин
Александрия 22:09 2 мин 22:11 1 ч 17 мин
Пятихатки-пасс. 23:28 16 мин 23:44 20 мин
Вольногорск 00:04 2 мин 00:06 39 мин
Каменское-пасс. 00:45 2 мин 00:47 33 мин
Днепр-главный 01:20 25 мин 01:45 53 мин
Синельниково-1 02:38 2 мин 02:40 54 мин
Запорожье-1 03:34 25 мин 03:59 2 ч 31 мин
Молочанск 06:30 2 мин 06:32 13 мин
Большой токмак 06:45 2 мин 06:47 1 ч 23 мин
Камыш-заря 08:10 3 мин 08:13 28 мин
Розовка 08:41 1 мин 08:42 16 мин
Зачатьевская 08:58 2 мин 09:00 19 мин
Хлебодаровка 09:19 2 мин 09:21 25 мин
Волноваха 09:46 20 мин 10:06 1 ч 15 мин
Мариуполь 11:21

Скільки коштують квитки на 84 поїзд Київ - Маріуполь

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Маріуполь можна за ціною від 199 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
84 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
726.84 грн
max:
2033.6 грн
min:
664.75 грн
max:
1840.84 грн
min:
664.75 грн
max:
1840.84 грн
min:
726.84 грн
max:
2033.6 грн
min:
788.51 грн
max:
2226.34 грн
min:
740.16 грн
max:
2033.6 грн
min:
788.91 грн
max:
2226.34 грн
Купе
min:
336.46 грн
max:
842.85 грн
min:
293.81 грн
max:
768.16 грн
min:
293.81 грн
max:
768.16 грн
min:
315.78 грн
max:
842.85 грн
min:
337.76 грн
max:
917.53 грн
min:
336.32 грн
max:
842.85 грн
min:
337.76 грн
max:
917.53 грн
Плацкарт
min:
221.26 грн
max:
458.07 грн
min:
199.02 грн
max:
421.84 грн
min:
199.02 грн
max:
421.84 грн
min:
210.47 грн
max:
458.07 грн
min:
221.92 грн
max:
486.5 грн
min:
221.18 грн
max:
458.07 грн
min:
221.92 грн
max:
494.26 грн

Відстань Київ - Маріуполь

Відстань між станцією Київ і станцією Маріуполь складає 1033 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 10 : Киев - Мариуполь

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:03 7 ч 0 мин
Днепр-главный 02:03 10 мин 02:13 1 ч 30 мин
Запорожье-1 03:43 20 мин 04:03 1 ч 41 мин
Пологи 05:44 2 мин 05:46 1 ч 52 мин
Волноваха 07:38 20 мин 07:58 1 ч 9 мин
Мариуполь 09:07

Поїзд 83 : Киев - Мариуполь

Поїзд 104 : Киев - Мариуполь

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:06 7 ч 4 мин
Днепр-главный 03:10 15 мин 03:25 1 ч 42 мин
Запорожье-1 05:07 5 мин 05:12 2 ч 21 мин
Большой токмак 07:33 2 мин 07:35 1 ч 23 мин
Камыш-заря 08:58 2 мин 09:00 1 ч 20 мин
Волноваха 10:20 20 мин 10:40 1 ч 15 мин
Мариуполь 11:55

Поїзд 254 : Киев - Мариуполь

Дополнительная информация

      Поезд 84 Киев – Мариуполь своим маршрутом соединяет северную и юго-восточную Украину. Ранее поезд несколько раз корректировал направление и остановки, но по многочисленным просьбам граждан, в 2014 году был принят единый маршрут, который актуален и по сей день. Поезд Азов делает 22 остановки на промежуточных станциях.
{{$root.errorText}}