Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 86 Львів - Новоолексіївка

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 244.68 грн. на поїзд 86 Львів - Новоолексіївка Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Новоолексіївка, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 86 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Новоолексіївка можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Новоолексіївка буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 86 поїзда Львів - Новоолексіївка

Поїзд Львів - Новоолексіївка відправляється зі станції Львів в 10:55, та прибуває на станцію Новоолексіївка в 11:20. Загальний час руху поїзда становить 25 хвилин.
86 поїзд в дорозі робить 27 зупинок, загальний час зупинок 2 години 56 хвилин.

Графік руху Львів - Новоолексіївка

Поїзд 86 Львів - Новоолексіївка курсує: по нечётным по 25.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 10:55 44 мин
Красне 11:39 4 мин 11:43 24 мин
Злочев 12:07 10 мин 12:17 1 ч 0 мин
Тернополь-пасс. 13:17 7 мин 13:24 52 мин
Подволочиск 14:16 4 мин 14:20 1 ч 0 мин
Хмельницкий 15:20 7 мин 15:27 1 ч 28 мин
Жмеринка 16:55 22 мин 17:17 48 мин
Винница 18:05 5 мин 18:10 58 мин
Казатин-1 19:08 2 мин 19:10 1 ч 42 мин
Белая церковь 20:52 2 мин 20:54 1 ч 2 мин
Мироновка 21:56 2 мин 21:58 35 мин
Корсунь 22:33 2 мин 22:35 36 мин
Цветково 23:11 2 мин 23:13 33 мин
Им.тараса шевченко 23:46 50 мин 00:36 1 ч 21 мин
Знаменка-пасс. 01:57 3 мин 02:00 40 мин
Александрия 02:40 2 мин 02:42 1 ч 18 мин
Пятихатки-пасс. 04:00 2 мин 04:02 32 мин
Верховцево 04:34 2 мин 04:36 26 мин
Каменское-пасс. 05:02 2 мин 05:04 38 мин
Днепр-главный 05:42 20 мин 06:02 59 мин
Синельниково-1 07:01 2 мин 07:03 57 мин
Запорожье-1 08:00 5 мин 08:05 1 ч 43 мин
Мелитополь 09:48 20 мин 10:08 24 мин
Акимовка 10:32 2 мин 10:34 33 мин
Партизаны 11:07 2 мин 11:09 11 мин
Новоалексеевка 11:20

Скільки коштують квитки на 86 поїзд Львів - Новоолексіївка

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Новоолексіївка можна за ціною від 244 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
86 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2309.81 грн
max:
2591.82 грн
min:
2056.51 грн
max:
2343.24 грн
min:
2089.41 грн
max:
2343.24 грн
min:
2309.81 грн
max:
2591.82 грн
min:
2530.17 грн
max:
2840.4 грн
min:
2309.81 грн
max:
2591.82 грн
min:
2530.17 грн
max:
2840.4 грн
Купе
min:
412.03 грн
max:
1058.93 грн
min:
380.41 грн
max:
962.64 грн
min:
380.41 грн
max:
962.64 грн
min:
412.03 грн
max:
1058.93 грн
min:
443.84 грн
max:
1155.22 грн
min:
412.22 грн
max:
1058.93 грн
min:
443.64 грн
max:
1155.22 грн
Плацкарт
min:
261.18 грн
max:
374.6 грн
min:
244.68 грн
max:
281.14 грн
min:
244.68 грн
max:
281.14 грн
min:
261.18 грн
max:
305.82 грн
min:
277.81 грн
max:
326.81 грн
min:
261.28 грн
max:
305.82 грн
min:
277.7 грн
max:
326.81 грн

Відстань Львів - Новоолексіївка

Відстань між станцією Львів і станцією Новоолексіївка складає 1417 км

Дополнительная информация

       Согласно правилам РЖД, стоимость жд билетов указывается на каждую конкретную дату.
{{$root.errorText}}