Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 88 Ковель - Новоолексіївка, Лісова пісня

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 235.65 грн. на поїзд 88 Ковель - Новоолексіївка Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ковель до станції Новоолексіївка, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 88 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Новоолексіївка можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ковель - Новоолексіївка буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 88 поїзда Ковель - Новоолексіївка, Лісова пісня

Поїзд Ковель - Новоолексіївка відправляється зі станції Ковель в 10:14, та прибуває на станцію Новоолексіївка в 10:17. Загальний час руху поїзда становить 3 хвилини.
88 поїзд в дорозі робить 35 зупинок, загальний час зупинок 4 години 30 хвилин.

Графік руху Ковель - Новоолексіївка

Поїзд 88 Ковель - Новоолексіївка курсує: по нечётным, кроме 31.07, 31.08
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ковель 10:14 59 мин
Рожище 11:13 2 мин 11:15 17 мин
Киверцы 11:32 22 мин 11:54 16 мин
Луцк 12:10 23 мин 12:33 17 мин
Киверцы 12:50 1 мин 12:51 51 мин
Ровно 13:42 7 мин 13:49 14 мин
Здолбунов 14:03 12 мин 14:15 25 мин
Острог 14:40 2 мин 14:42 17 мин
Кривин 14:59 2 мин 15:01 14 мин
Славута-1 15:15 2 мин 15:17 23 мин
Шепетовка 15:40 2 мин 15:42 33 мин
Полонное 16:15 2 мин 16:17 27 мин
Печановка 16:44 2 мин 16:46 23 мин
Чуднов-волынский 17:09 2 мин 17:11 30 мин
Бердичев 17:41 2 мин 17:43 27 мин
Казатин-1 18:10 26 мин 18:36 1 ч 52 мин
Белая церковь 20:28 2 мин 20:30 59 мин
Мироновка 21:29 2 мин 21:31 35 мин
Корсунь 22:06 2 мин 22:08 22 мин
Городище 22:30 11 мин 22:41 42 мин
Им.тараса шевченко 23:23 15 мин 23:38 36 мин
Фундуклеевка 00:14 2 мин 00:16 48 мин
Знаменка-пасс. 01:04 2 мин 01:06 40 мин
Александрия 01:46 2 мин 01:48 1 ч 16 мин
Пятихатки-пасс. 03:04 2 мин 03:06 31 мин
Верховцево 03:37 2 мин 03:39 26 мин
Каменское-пасс. 04:05 2 мин 04:07 34 мин
Днепр-главный 04:41 31 мин 05:12 58 мин
Синельниково-1 06:10 2 мин 06:12 53 мин
Запорожье-1 07:05 5 мин 07:10 1 ч 37 мин
Мелитополь 08:47 20 мин 09:07 23 мин
Акимовка 09:30 2 мин 09:32 32 мин
Партизаны 10:04 2 мин 10:06 11 мин
Новоалексеевка 10:17

Скільки коштують квитки на 88 поїзд Ковель - Новоолексіївка

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Новоолексіївка можна за ціною від 235 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
88 поїзд - це ночной скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
392.98 грн
max:
465.63 грн
min:
363.27 грн
max:
428.67 грн
min:
363.11 грн
max:
422.15 грн
min:
392.98 грн
max:
462.59 грн
min:
394.56 грн
max:
510.71 грн
min:
392.98 грн
max:
462.59 грн
min:
450.78 грн
max:
502.59 грн
Плацкарт
min:
251.24 грн
max:
293.09 грн
min:
235.73 грн
max:
273.38 грн
min:
235.65 грн
max:
273.38 грн
min:
251.24 грн
max:
293.09 грн
min:
252.09 грн
max:
312.79 грн
min:
251.24 грн
max:
293.09 грн
min:
266.78 грн
max:
312.79 грн

Відстань Ковель - Новоолексіївка

Відстань між станцією Ковель і станцією Новоолексіївка складає 1343 км

Дополнительная информация

       Поезд 88 своим маршрутом соединяет северо-западную и юго-восточную Украину и делает остановки в основном в небольших городах. 
{{$root.errorText}}