Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 91 Київ - Львів, ЛЬВІВ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 192.14 грн. на поїзд 91 Київ - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 91 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 91 поїзда Київ - Львів, ЛЬВІВ

Поїзд Київ - Львів відправляється зі станції Київ в 22:37, та прибуває на станцію Львів в 06:26. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 49 хвилин.
91 поїзд в дорозі робить 4 зупинки, загальний час зупинок 4 хвилини.

Графік руху Київ - Львів

Поїзд 91 Київ - Львів курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 22:37 20 хв
Святошин 22:57 2 хв 22:59 7 г 15 хв
Подзамче 06:14 2 хв 06:16 10 хв
Львов-пасс. 06:26

Скільки коштують квитки на 91 поїзд Київ - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 192 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
91 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
698.53 грн
max:
1627.61 грн
min:
952.84 грн
max:
1448.62 грн
min:
1091.32 грн
max:
1475.44 грн
min:
1200.81 грн
max:
1627.61 грн
min:
1310.29 грн
max:
1779.76 грн
min:
698.53 грн
max:
1627.61 грн
min:
1141.02 грн
max:
1779.76 грн
Купе
min:
318.44 грн
max:
682.05 грн
min:
422.48 грн
max:
623.43 грн
min:
301.9 грн
max:
623.43 грн
min:
517.68 грн
max:
682.05 грн
min:
347.67 грн
max:
740.67 грн
min:
324.77 грн
max:
682.05 грн
min:
347.67 грн
max:
740.67 грн
Плацкарт
min:
-
max:
-
min:
192.14 грн
max:
192.14 грн
min:
192.14 грн
max:
192.14 грн
min:
213.85 грн
max:
213.85 грн
min:
213.51 грн
max:
213.51 грн
min:
202.82 грн
max:
202.82 грн
min:
-
max:
-

Відстань Київ - Львів

Відстань між станцією Київ і станцією Львів складає 573 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 181 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 00:55 1 ч 1 мин
Фастов-1 01:56 2 мин 01:58 1 ч 21 мин
Казатин-1 03:19 2 мин 03:21 52 мин
Винница 04:13 3 мин 04:16 1 ч 59 мин
Хмельницкий 06:15 10 мин 06:25 57 мин
Волочиск 07:22 2 мин 07:24 8 мин
Подволочиск 07:32 2 мин 07:34 47 мин
Тернополь-пасс. 08:21 5 мин 08:26 58 мин
Злочев 09:24 2 мин 09:26 25 мин
Красне 09:51 3 мин 09:54 42 мин
Львов-пасс. 10:36

Поїзд 191 : Киев - Львов

Поїзд 217 : Киев - Львов

Поїзд 225 : Киев - Львов

Поїзд 705 : Киев - Львов

Поїзд 715 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:50 2 ч 19 мин
Винница 09:09 2 мин 09:11 1 ч 36 мин
Хмельницкий 10:47 2 мин 10:49 1 ч 23 мин
Тернополь-пасс. 12:12 2 мин 12:14 1 ч 31 мин
Львов-пасс. 13:45

Поїзд 747 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:41 1 ч 41 мин
Казатин-1 18:22 1 мин 18:23 31 мин
Калиновка-1 18:54 2 мин 18:56 17 мин
Винница 19:13 3 мин 19:16 19 мин
Гнивань 19:35 1 мин 19:36 1 ч 1 мин
Деражня 20:37 2 мин 20:39 30 мин
Хмельницкий 21:09 3 мин 21:12 47 мин
Волочиск 21:59 2 мин 22:01 46 мин
Тернополь-пасс. 22:47 4 мин 22:51 1 ч 37 мин
Львов-пасс. 00:28

Поїзд 749 : Киев - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:07 5 ч 50 мин
Львов-пасс. 19:57

Поїзд 755 : Киев - Львов

Дополнительная информация

       На своём маршруте поезд 091 делает всего две остановки по 2 минуты, это значительно экономит время пассажирам и позволяет добраться до пункта назначения быстро и с комфортом. В данном поезде отсутствуют плацкартные вагоны. 
{{$root.errorText}}