Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 92 Костянтинівка - Одеса

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 190.82 грн. на поїзд 92 Костянтинівка - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Костянтинівка до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 92 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Костянтинівка - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 92 поїзда Костянтинівка - Одеса

Поїзд Костянтинівка - Одеса відправляється зі станції Костянтинівка в 17:07, та прибуває на станцію Одеса в 09:39. Загальний час руху поїзда становить 16 годин 32 хвилини.
92 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 2 години 13 хвилин.

Графік руху Костянтинівка - Одеса

Поїзд 92 Костянтинівка - Одеса курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Константиновка 17:07 19 мин
Дружковка 17:26 2 мин 17:28 12 мин
Краматорск 17:40 5 мин 17:45 15 мин
Славянск 18:00 7 мин 18:07 31 мин
Барвенково 18:38 2 мин 18:40 46 мин
Лозовая 19:26 2 мин 19:28 53 мин
Павлоград-1 20:21 2 мин 20:23 31 мин
Синельниково-2 20:54 2 мин 20:56 44 мин
Днепр-главный 21:40 25 мин 22:05 32 мин
Каменское-пасс. 22:37 2 мин 22:39 43 мин
Вольногорск 23:22 2 мин 23:24 25 мин
Пятихатки-пасс. 23:49 36 мин 00:25 1 ч 15 мин
Александрия 01:40 2 мин 01:42 40 мин
Знаменка-пасс. 02:22 23 мин 02:45 50 мин
Кропивницкий 03:35 5 мин 03:40 44 мин
Плетеный ташлык 04:24 2 мин 04:26 17 мин
Новоукраинка 04:43 2 мин 04:45 17 мин
Помошная 05:02 2 мин 05:04 51 мин
Южноукраинская 05:55 2 мин 05:57 41 мин
Вознесенск 06:38 2 мин 06:40 39 мин
Веселиново 07:19 2 мин 07:21 19 мин
Колосовка 07:40 11 мин 07:51 1 ч 26 мин
Одесса-восточная 09:17 2 мин 09:19 30 мин
Одесса-главная 09:49

Скільки коштують квитки на 92 поїзд Костянтинівка - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 190 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
92 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
991.69 грн
max:
1231.1 грн
min:
903.12 грн
max:
1118.6 грн
min:
834.55 грн
max:
1118.6 грн
min:
915.5 грн
max:
1209.03 грн
min:
996.45 грн
max:
1343.62 грн
min:
981.69 грн
max:
1231.1 грн
min:
996.45 грн
max:
1343.62 грн
Купе
min:
298.08 грн
max:
722.08 грн
min:
277.86 грн
max:
585.46 грн
min:
277.86 грн
max:
585.46 грн
min:
317.08 грн
max:
651.86 грн
min:
318.27 грн
max:
694.23 грн
min:
298.08 грн
max:
722.08 грн
min:
318.27 грн
max:
694.58 грн
Плацкарт
min:
201.35 грн
max:
313.35 грн
min:
190.82 грн
max:
291.62 грн
min:
190.82 грн
max:
291.62 грн
min:
201.35 грн
max:
313.35 грн
min:
211.89 грн
max:
335.1 грн
min:
201.35 грн
max:
313.35 грн
min:
211.89 грн
max:
335.1 грн

Відстань Костянтинівка - Одеса

Відстань між станцією Костянтинівка і станцією Одеса складає 703 км

Дополнительная информация

       В состав поезда 092К включены следующие категории вагонов: купированный вагон, плацкартный вагон. Вагона-ресторана: нет
{{$root.errorText}}