Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 92 Львів - Київ, ЛЬВІВ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 192.14 грн. на поїзд 92 Львів - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 92 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 92 поїзда Львів - Київ, ЛЬВІВ

Поїзд Львів - Київ відправляється зі станції Львів в 23:19, та прибуває на станцію Київ в 06:49. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 30 хвилин.
92 поїзд в дорозі робить 4 зупинки, загальний час зупинок 4 хвилини.

Графік руху Львів - Київ

Поїзд 92 Львів - Київ курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 23:19 10 мин
Подзамче 23:29 2 мин 23:31 6 ч 56 мин
Святошин 06:27 2 мин 06:29 20 мин
Киев-пасс. 06:49

Скільки коштують квитки на 92 поїзд Львів - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 192 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
92 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1020.89 грн
max:
1627.61 грн
min:
952.84 грн
max:
1448.62 грн
min:
929.4 грн
max:
1475.44 грн
min:
1201.44 грн
max:
1597.8 грн
min:
1092.67 грн
max:
1746.98 грн
min:
1046.93 грн
max:
1597.8 грн
min:
1310.29 грн
max:
1779.76 грн
Купе
min:
517.68 грн
max:
682.05 грн
min:
301.9 грн
max:
623.43 грн
min:
413.45 грн
max:
643.07 грн
min:
448.72 грн
max:
682.05 грн
min:
335.9 грн
max:
740.67 грн
min:
517.92 грн
max:
682.05 грн
min:
340.71 грн
max:
752.85 грн
Плацкарт
min:
-
max:
-
min:
192.14 грн
max:
192.14 грн
min:
202.08 грн
max:
202.08 грн
min:
202.82 грн
max:
202.82 грн
min:
213.51 грн
max:
213.51 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-

Відстань Львів - Київ

Відстань між станцією Львів і станцією Київ складає 573 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 182 : Львов - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 12:18 45 хв
Красне 13:03 2 хв 13:05 23 хв
Злочев 13:28 2 хв 13:30 1 г 0 хв
Тернополь-пасс. 14:30 10 хв 14:40 51 хв
Подволочиск 15:31 2 хв 15:33 9 хв
Волочиск 15:42 2 хв 15:44 59 хв
Хмельницкий 16:43 20 хв 17:03 2 г 42 хв
Винница 19:45 10 хв 19:55 1 г 5 хв
Казатин-1 21:00 12 хв 21:12 1 г 31 хв
Фастов-1 22:43 2 хв 22:45 1 г 17 хв
Киев-пасс. 00:02

Поїзд 192 : Львов - Киев

Поїзд 226 : Львов - Киев

Поїзд 706 : Львов - Киев

Поїзд 716 : Львов - Киев

Поїзд 748 : Львов - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 02:16 1 ч 41 мин
Тернополь-пасс. 03:57 4 мин 04:01 46 мин
Волочиск 04:47 2 мин 04:49 50 мин
Хмельницкий 05:39 3 мин 05:42 26 мин
Деражня 06:08 2 мин 06:10 57 мин
Гнивань 07:07 2 мин 07:09 18 мин
Винница 07:27 2 мин 07:29 15 мин
Калиновка-1 07:44 2 мин 07:46 30 мин
Казатин-1 08:16 1 мин 08:17 1 ч 46 мин
Киев-пасс. 10:03

Поїзд 750 : Львов - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 11:26 5 ч 56 мин
Киев-пасс. 17:22

Поїзд 756 : Львов - Киев

{{$root.errorText}}