Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 95 Черкаси - Львів, ТЯСМИН

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 201.79 грн. на поїзд 95 Черкаси - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Черкаси до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 95 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Черкаси - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 95 поїзда Черкаси - Львів, ТЯСМИН

Поїзд Черкаси - Львів відправляється зі станції Черкаси в 06:31, та прибуває на станцію Львів в 10:37. Загальний час руху поїзда становить 4 години 6 хвилин.
95 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 2 години 34 хвилини.

Графік руху Черкаси - Львів

Поїзд 95 Черкаси - Львів курсує: по нечётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черкассы 19:46 30 мин
Смела 20:16 8 мин 20:24 8 мин
Им.тараса шевченко 20:32 30 мин 21:02 56 мин
Шпола 21:58 3 мин 22:01 31 мин
Богачево 22:32 3 мин 22:35 9 мин
Звенигородка 22:44 2 мин 22:46 31 мин
Тальное 23:17 3 мин 23:20 42 мин
Поташ 00:02 5 мин 00:07 28 мин
Христиновка 00:35 10 мин 00:45 30 мин
Кублич 01:15 2 мин 01:17 20 мин
Зятковцы 01:37 2 мин 01:39 15 мин
Губник 01:54 2 мин 01:56 18 мин
Ладыжин 02:14 8 мин 02:22 20 мин
Кирнасовка 02:42 2 мин 02:44 23 мин
Вапнярка 03:07 20 мин 03:27 1 ч 3 мин
Жмеринка 04:30 22 мин 04:52 59 мин
Деражня 05:51 2 мин 05:53 30 мин
Хмельницкий 06:23 8 мин 06:31 55 мин
Волочиск 07:26 2 мин 07:28 9 мин
Подволочиск 07:37 2 мин 07:39 47 мин
Тернополь-пасс. 08:26 5 мин 08:31 57 мин
Злочев 09:28 2 мин 09:30 24 мин
Красне 09:54 2 мин 09:56 41 мин
Львов-пасс. 10:37

Скільки коштують квитки на 95 поїзд Черкаси - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 201 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
95 поїзд - це ночной скорый фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
263.65 грн
max:
324.3 грн
min:
261.09 грн
max:
305.6 грн
min:
261.09 грн
max:
305.6 грн
min:
263.65 грн
max:
324.3 грн
min:
297.78 грн
max:
352.14 грн
min:
279.43 грн
max:
324.3 грн
min:
297.78 грн
max:
347.13 грн
Плацкарт
min:
226.33 грн
max:
273.53 грн
min:
201.79 грн
max:
258.95 грн
min:
224.34 грн
max:
258.95 грн
min:
226.33 грн
max:
273.53 грн
min:
252.87 грн
max:
295.15 грн
min:
216.89 грн
max:
273.53 грн
min:
225.29 грн
max:
291.28 грн

Відстань Черкаси - Львів

Відстань між станцією Черкаси і станцією Львів складає 747 км
{{$root.errorText}}