Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 96 Львів - Черкаси, ТЯСМИН

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 204.78 грн. на поїзд 96 Львів - Черкаси Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Черкаси, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 96 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Черкаси можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Черкаси буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 96 поїзда Львів - Черкаси, ТЯСМИН

Поїзд Львів - Черкаси відправляється зі станції Львів в 01:28, та прибуває на станцію Черкаси в 02:47. Загальний час руху поїзда становить 1 година 19 хвилин.
96 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 2 години 33 хвилини.

Графік руху Львів - Черкаси

Поїзд 96 Львів - Черкаси курсує: по чётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 14:30 12 мин
Подзамче 14:42 2 мин 14:44 32 мин
Красне 15:16 2 мин 15:18 23 мин
Злочев 15:41 2 мин 15:43 55 мин
Тернополь-пасс. 16:38 5 мин 16:43 50 мин
Подволочиск 17:33 2 мин 17:35 10 мин
Волочиск 17:45 2 мин 17:47 58 мин
Хмельницкий 18:45 31 мин 19:16 1 ч 34 мин
Жмеринка 20:50 22 мин 21:12 1 ч 6 мин
Вапнярка 22:18 20 мин 22:38 26 мин
Кирнасовка 23:04 2 мин 23:06 23 мин
Ладыжин 23:29 8 мин 23:37 21 мин
Губник 23:58 3 мин 00:01 14 мин
Зятковцы 00:15 2 мин 00:17 20 мин
Кублич 00:37 2 мин 00:39 39 мин
Христиновка 01:18 10 мин 01:28 31 мин
Поташ 01:59 5 мин 02:04 43 мин
Тальное 02:47 3 мин 02:50 31 мин
Звенигородка 03:21 3 мин 03:24 9 мин
Богачево 03:33 3 мин 03:36 31 мин
Шпола 04:07 3 мин 04:10 1 ч 0 мин
Им.тараса шевченко 05:10 38 мин 05:48 47 мин
Черкассы 06:35

Скільки коштують квитки на 96 поїзд Львів - Черкаси

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Черкаси можна за ціною від 204 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
96 поїзд - це ночной скорый фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
279.43 грн
max:
328.85 грн
min:
246.88 грн
max:
305.6 грн
min:
261.09 грн
max:
301.47 грн
min:
279.43 грн
max:
328.85 грн
min:
280.41 грн
max:
347.13 грн
min:
279.43 грн
max:
324.3 грн
min:
297.78 грн
max:
352.14 грн
Плацкарт
min:
238.61 грн
max:
277.06 грн
min:
204.78 грн
max:
258.95 грн
min:
224.34 грн
max:
255.77 грн
min:
238.61 грн
max:
277.06 грн
min:
239.38 грн
max:
291.28 грн
min:
238.61 грн
max:
273.53 грн
min:
252.87 грн
max:
295.15 грн

Відстань Львів - Черкаси

Відстань між станцією Львів і станцією Черкаси складає 747 км
{{$root.errorText}}