Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 97 Київ - Ковель, Світязь

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 159.65 грн. на поїзд 97 Київ - Ковель Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Ковель, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 97 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ковель можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Ковель буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 97 поїзда Київ - Ковель, Світязь

Поїзд Київ - Ковель відправляється зі станції Київ в 21:22, та прибуває на станцію Ковель в 03:43. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 21 хвилина.
97 поїзд в дорозі робить 17 зупинок, загальний час зупинок 1 година 51 хвилина.

Графік руху Київ - Ковель

Поїзд 97 Київ - Ковель курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:22 19 мин
Святошин 21:41 2 мин 21:43 1 ч 37 мин
Коростень 23:20 2 мин 23:22 1 ч 11 мин
Новоград-волынский 1 00:33 2 мин 00:35 49 мин
Шепетовка 01:24 2 мин 01:26 22 мин
Славута-1 01:48 2 мин 01:50 13 мин
Кривин 02:03 26 мин 02:29 18 мин
Острог 02:47 2 мин 02:49 24 мин
Здолбунов 03:13 15 мин 03:28 15 мин
Ровно 03:43 5 мин 03:48 22 мин
Клевань 04:10 2 мин 04:12 34 мин
Киверцы 04:46 3 мин 04:49 17 мин
Луцк 05:06 25 мин 05:31 18 мин
Киверцы 05:49 23 мин 06:12 16 мин
Рожище 06:28 4 мин 06:32 26 мин
Голобы 06:58 2 мин 07:00 37 мин
Ковель 07:37

Скільки коштують квитки на 97 поїзд Київ - Ковель

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ковель можна за ціною від 159 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
97 поїзд - це ночной скорый с фирменной группой вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
494.94 грн
max:
890.1 грн
min:
456.04 грн
max:
811.7 грн
min:
456.04 грн
max:
811.7 грн
min:
494.94 грн
max:
874.75 грн
min:
533.84 грн
max:
968.51 грн
min:
494.94 грн
max:
890.1 грн
min:
533.84 грн
max:
968.51 грн
Купе
min:
246.19 грн
max:
398.3 грн
min:
219.54 грн
max:
368.07 грн
min:
231.16 грн
max:
368.07 грн
min:
246.19 грн
max:
398.3 грн
min:
261.19 грн
max:
422 грн
min:
246.19 грн
max:
398.3 грн
min:
246.99 грн
max:
428.54 грн
Плацкарт
min:
173.36 грн
max:
244.66 грн
min:
159.65 грн
max:
229.79 грн
min:
165.62 грн
max:
229.79 грн
min:
173.36 грн
max:
244.66 грн
min:
181.11 грн
max:
259.54 грн
min:
173.36 грн
max:
244.66 грн
min:
173.79 грн
max:
259.54 грн

Відстань Київ - Ковель

Відстань між станцією Київ і станцією Ковель складає 489 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 197 : Киев - Ковель

Поїзд 201 : Киев - Ковель

Поїзд 267 : Киев - Ковель

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:08 21 мин
Святошин 23:29 2 мин 23:31 1 ч 42 мин
Коростень 01:13 2 мин 01:15 3 ч 4 мин
Славута-1 04:19 2 мин 04:21 11 мин
Кривин 04:32 2 мин 04:34 18 мин
Острог 04:52 2 мин 04:54 33 мин
Здолбунов 05:27 12 мин 05:39 18 мин
Ровно 05:57 7 мин 06:04 1 ч 7 мин
Киверцы 07:11 3 мин 07:14 16 мин
Рожище 07:30 2 мин 07:32 47 мин
Ковель 08:19
{{$root.errorText}}