Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 98 Ковель - Київ, Світязь

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 104.11 грн. на поїзд 98 Ковель - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ковель до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 98 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ковель - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 98 поїзда Ковель - Київ, Світязь

Поїзд Ковель - Київ відправляється зі станції Ковель в 20:10, та прибуває на станцію Київ в 05:51. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 41 хвилина.
98 поїзд в дорозі робить 17 зупинок, загальний час зупинок 1 година 38 хвилин.

Графік руху Ковель - Київ

Поїзд 98 Ковель - Київ курсує: ежедневно по 30.09
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ковель 20:10 29 хв
Голобы 20:39 2 хв 20:41 21 хв
Рожище 21:02 2 хв 21:04 16 хв
Киверцы 21:20 22 хв 21:42 16 хв
Луцк 21:58 23 хв 22:21 17 хв
Киверцы 22:38 2 хв 22:40 40 хв
Клевань 23:20 2 хв 23:22 23 хв
Ровно 23:45 9 хв 23:54 14 хв
Здолбунов 00:08 19 хв 00:27 25 хв
Острог 00:52 2 хв 00:54 15 хв
Кривин 01:09 2 хв 01:11 11 хв
Славута-1 01:22 2 хв 01:24 19 хв
Шепетовка 01:43 2 хв 01:45 58 хв
Новоград-волынский 1 02:43 2 хв 02:45 1 г 9 хв
Коростень 03:54 2 хв 03:56 1 г 37 хв
Святошин 05:33 2 хв 05:35 16 хв
Киев-пасс. 05:51

Скільки коштують квитки на 98 поїзд Ковель - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 104 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
98 поїзд - це ночной скорый с фирменной группой вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
494.94 грн
max:
890.1 грн
min:
456.04 грн
max:
797.88 грн
min:
456.04 грн
max:
811.7 грн
min:
461.49 грн
max:
890.1 грн
min:
533.84 грн
max:
951.62 грн
min:
494.94 грн
max:
890.1 грн
min:
533.84 грн
max:
968.51 грн
Купе
min:
246.19 грн
max:
398.3 грн
min:
231.16 грн
max:
368.07 грн
min:
231.16 грн
max:
368.07 грн
min:
233.27 грн
max:
398.3 грн
min:
261.19 грн
max:
428.54 грн
min:
246.19 грн
max:
398.3 грн
min:
261.19 грн
max:
428.54 грн
Плацкарт
min:
173.36 грн
max:
244.66 грн
min:
165.62 грн
max:
229.79 грн
min:
165.62 грн
max:
229.79 грн
min:
166.71 грн
max:
244.66 грн
min:
181.11 грн
max:
256.33 грн
min:
173.36 грн
max:
244.66 грн
min:
173.79 грн
max:
259.54 грн
Сидячий 2-й клас
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
104.11 грн
max:
104.11 грн

Відстань Ковель - Київ

Відстань між станцією Ковель і станцією Київ складає 489 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 198 : Ковель - Киев

Поїзд 202 : Ковель - Киев

Поїзд 268 : Ковель - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ковель 23:45 55 мин
Рожище 00:40 2 мин 00:42 18 мин
Киверцы 01:00 22 мин 01:22 17 мин
Луцк 01:39 24 мин 02:03 18 мин
Киверцы 02:21 2 мин 02:23 1 ч 2 мин
Ровно 03:25 5 мин 03:30 14 мин
Здолбунов 03:44 21 мин 04:05 24 мин
Острог 04:29 2 мин 04:31 12 мин
Кривин 04:43 2 мин 04:45 11 мин
Славута-1 04:56 2 мин 04:58 20 мин
Шепетовка 05:18 24 мин 05:42 1 ч 0 мин
Новоград-волынский 1 06:42 8 мин 06:50 1 ч 26 мин
Коростень 08:16 2 мин 08:18 2 ч 8 мин
Святошин 10:26 2 мин 10:28 26 мин
Киев-пасс. 10:54

Дополнительная информация

       С 18 марта по 3 июня 2020 поезд не курсировал из-за COVID-19, но затем курсировал через день.
{{$root.errorText}}