Інформація про poezd.ua

Агентство «АРТ-ТУР» (офіційно зареєстрована товарна марка – Українське авіаційне транспортне агентство «АРТ-ТУР») засноване 5 березня 1998 року, і з моменту заснування ми знаходимося в Києві, на Повітрофлотському проспекті 15. Основний вид діяльності агентства – бронювання та продаж авіаквитків. Продаж та доставка залізничних квитків по Києву. На базі агентства діє безкоштовна довідкова служба з авіаперевезень: безкоштовний телефон у Києві: 1630

Про проект poezd.ua

На проекті poezd.ua можна купити залізничні квитки на поїзди Укрзалізниці. Ми використовуємо автоматичну реєстрацію – особистий кабінет користувача створюється автоматично після першого оплаченого замовлення. Особистий кабінет користувача містить дані про всі замовлення користувача та персональні дані мандрівників, необхідні для швидкого оформлення нової покупки залізничного квитка.
Оплата залізничних квитків проводиться банківськими картками. Для контрактних клієнтів доступна оплата за безготівковим розрахунком або за передоплаченою формою співпраці.

Наша компетенція

Агентство «АРТ-ТУР» входить до Асоціації авіаційних агентств України, є акредитованим агентом ІАТА (Міжнародна Асоціація Повітряного Транспорту), має сертифікат міністерства транспорту України на право продажу авіаперевезень, ліцензію на туроператорську діяльність виданий державною службою туризму та курортів, дозвіл МВС на документи для виїзду за кордон.

Наш висококваліфікований персонал оперативно опрацює Ваше замовлення та допоможе підібрати найкращий маршрут для Вашої подорожі. Агенти з обслуговування та продажу мають дипломи IATA, сертифікати на право продажу авіаційних перевезень та роботу із системами бронювання. Наше завдання надати для Вас найбільш повне та якісне обслуговування.

Наші партнери

Ми вже багато років працюємо у сфері авіаперевезень та маємо прямі договори практично з усіма представленими в Україні авіакомпаніями, що дає нам можливість пропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови на більш ніж 700 авіакомпаній у всьому світі. Щоб клієнти мали можливість вибору дешевих тарифів на авіаквитки, зручних стикувань, найдешевших цін на готелі, страхування та інших послуг, «АРТ-ТУР» безпосередньо співпрацює з вітчизняними та зарубіжними авіакомпаніями, з провідними провайдерами в індустрії транспорту та туризму, готелями, залізничними та автомобільними підприємствами.

{{$root.errorText}}