Залізничні квитки, забронювати і купити жд квитки на поїзд

У зв'язку з воєнним станом наша підтримка пасажирів працює в обмеженому режимі.
 

Якщо не працює повернення на нашому сайті, спробуйте 

повернути квитки через сайт Укрзалізниці, за посиланням:

https://booking.uz.gov.ua/cabinet/return_ticket

Для цього необхідно зареєструватись на сайті Укрзалізниці.

Вибачте за незручності.
Будь ласка, уважно вибирайте дату, бронюйте та оформляєте квиток, якщо Ви реально плануєте подорож, тому що повернення коштів за невикористані авіаквитки, у зв'язку з військовим станом може бути затримано до 14 днів.

Як купити квиток на поїзд Укрзалізниці

Щоб купити залізничні квитки на поїзд виберіть поїзд і місце в вагоні. Оскільки квитки на поїзд іменні, слід вказати ім'я, прізвище та адресу електронної пошти пасажира. Оплатіть замовлення за допомогою банківської карти. Протягом хвилини на екрані відобразиться Ваш квиток на поїзд, також квиток буде збережений в вашому особистому кабінеті (кабінет створюється автоматично) і залізничний квиток буде відправлений на вказану електронну пошту.

Після оплати замовлення на нашому сайті можливо два варіанти:


Варіант № 1. «Посадочний документ» - це електронний залізничний квиток. На електронному залізничному квитку є квадратний QR-код. Його потрібно роздрукувати для посадки в поїзд або зберегти копію квитка на електронному пристрої з максимальною роздільною здатністю. Міняти «посадочний документ» в залізничній касі не потрібно.

Варіант № 2. «Бланк замовлення» - на якому вказано 16-значний номер. «Бланк замовлення» потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО ПОМІНЯТИ В КАСІ НА КВИТОК на бланку. Повідомте касиру в касі вокзалу 16-ти значний номер і ви отримаєте свій квиток на поїзд без черги і безкоштовно. Обмін слід зробити не пізніше ніж за 20 хвилин до відправлення поїзда. Якщо ви не зробите обмін, Вам відмовлять в перевезенні. Будьте уважні!

(!) Квитанція про оплату з банку не є підставою для проїзду.

Як заздалегідь визначити, що квиток буде електронний?
В результатах пошуку квитка поруч з номером і назвою поїзда можна побачити квадратний індикатор:   .
Це означає, що проїзд на поїзді можливий за електронним квитком, і ми зможемо його оформити.
На сьогодні, практично для 95% поїздів Укрзалізниці можливе оформлення електронного квитка.

Чи можна забронювати залізничний квиток?
Забронювати квитки на поїзд на нашому сайті можна тільки на 30 хвилин, до моменту оплати квитка. Функцію бронювання залізничних квитків онлайн Укрзалізниця тимчасово відключила.

Можна замовити залізничні квитки по телефону і оплатити за безготівковим розрахунком?
Так, ми працюємо з юридичними особами. Якщо Ви замовили залізничні квитки для юр особи, ми надамо повний комплект бухгалтерських документів. Для замовлення залізничних квитків для юридичних осіб ми пропонуємо укласти договір.

Чи можна купити квиток на поїзд для групи?
На Поїзд ЮА можливо купити квитки на поїзд для групи в режимі онлайн. Звертайтеся до наших менеджерів, вони допоможуть. Якщо Ви купили квитки на поїзд для групи, можна купити онлайн також додатковий багаж.

Як подивитися розклад поїздів і маршрут руху поїзда?
Вибравши дату і напрямок, натисніть "Пошук". В результатах пошуку знайдіть потрібний Вам поїзд, і поруч з його номером натисніть на індикатор .  В окремому вікні відобразиться маршрут з часом відправлення та прибуття і стоянки поїзда на всіх станціях руху. В цьому ж вікні відобразиться карта руху поїзда.
 

Переваги он-лайн покупки залізничних квитків на нашому сайті:

Показати більше поїздів Сховати
{{$root.errorText}}